Jít na stránku:  1234567Další
Aktuální stránka:1 z 7
Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-07-16, 08:44
Toto vlákno zakládám pro všechny, kte?í nejsou p?íliš kamarádi s jehlou, nití a šicím strojem. ;o)

Na základ? povzbuzení, kterého se mi dostalo od majdy a Nessie, si dovoluji nabídnout ušití hamaku - záv?sného pelíšku pro vaše fre?ulky.

Popis
materiál - látka ze 100% balvny; 2cm molitan na vyztužení dna, aby pelíšek držel tvar a neprov?šoval se; guma nebo pevná š??rka na 4 ouška
rozm?ry - dle p?ání
cena (zatím spo?ítána na 2 rozm?ry jako p?íklad, bude se samoz?ejm? odvíjet od velikosti)
30x30 cm - 140 K? + poštovné
30x40 cm - 180 K? + poštovné
použití - do klece, voliéry, p?epravky; fretka má možnost ležet jak na hamaku, tak i uvnit?.

Ráda bych se dov?d?la, jestli byste m?li o tento hamak zájem. :o)

P?ikládám obrázky. Tento hamak má rozm?r 25x35 cm, je do p?epravky, ale vejde se do n?j i 1,5kg fre?ák.


Avatar

Přílohy: P1060459.JPG (89kB)   P1060462.JPG (94kB)   P1060463.JPG (93kB)  
Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-16, 08:53
Mirim, podobné hamaky si šiju taky, ten tvar a st?ih je super. Jen místo molitanu dávám futro do oteplovákú. Hamak se musí ?asto prát a bojím se, že molitan by se za chvíli praním rozpadl. Ale p?iznávám, že sem to s tím molitanem v praxy nezkoušela...možná vydrží praní v pohod?.
Avatar

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2007-07-16, 19:52
Asi by militan po vyprání uschl za delší dobu než vatelín. Ten je p?ímo do zimních bund a byl by asi vhodn?jší. Dá se i prošívat. Já tam mám jen bavlnu a uvnit? plyš a taky to sta?í. Mám dv? hamaky na vým?nu a jedno záv?sné l?žko. Místo gumy mám š??ry z galanterie nap?. do bundy. Dá se použít i slabší prádelní š??ra. První dv? jsem d?lala s karabinkama a ty byly na tom nejdražší......tak jsem použila jen š??ry. Jinak nápad dobrý, protože tady dost holek šít neumí nebo nemají stroj.

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-16, 20:01
A ješt? pokud se dívám na finan?ní kalkulaci od Mirim, tak ta je podle mne velmi dobrá!!!! Kdo si nedokáže ušít sám a je odkázaný na nákup ve zverimexu jist? tuto liberální cenu p?ijme s nadšením!
Avatar

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-07-16, 20:05
Já jsem si v Ikee nakoupila tyhle ut?rky [www.ikea.com] protože Pí?ovi, jakožto ?íjnému samci a te? v línání, musím pelíšky m?nit každý t?etí den, jinak na n?m má žlutý fleky nebo chlupy... Vždycky jí zav?sím na ty há?ky, co byli k hamace ve výbav? klece a nemusím se s ni?ím pracn? ?vochtit. Jemu to taky tak vyhovuje. A když jí rozdrápe, tak jí prost? vyhodím a netruchlím nad ni?ím. Nakoupila jsem si jich t?icet, takže o pelíšky není nouze.. Navíc te? v t?ch vedrech spí spíš na dn? klece a chladí se...
Jinak obdivuji tvou šikovnoust a zru?nost. Já bych to asi nedokázala..
Avatar

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-16, 20:27
Petra p. : Jo ty ut?rky sou fajn, já je znám...i když na jiné použití. Jenže horko jednou skon?í a pak p?ijde k slovu i takový hamak jako nabízí Mirim. Hlavn? v p?echodném období, než se za?ne topit bývá v bytech chladno. Já mám i te? v byt? +25 a fre?ák se schovává do futrokané houpa?ky :-)))
Avatar

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-07-17, 09:25
Johana: jojo, to mi povídej, Tadeáš se i p?i 44 stupních zavrtává do svetru, takže myslím, že hamak od Mirim se mu bude moc a moc libit, navíc m?že p?ed spaním po?ítat ove?ky:-)
Avatar

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-07-17, 12:28
Johanko, tak to my máme v byt? vedro i v zim? p?i vypnutym topení :-( Fakt nesnesitelný...

Mimochodem mám ješt? ud?laný hamaky z mikin a tri?ek, co jsem používala d?ív. Pí?a spal vždycky vevnit? a Babul naho?e.. D?lalo to takovou ruoru, jakoby dva pelechy nad sebou..



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Petra p. dne 17.07. v 12:29.
Avatar

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: Jamajka (IP)
Datum: 2007-07-17, 20:44
Ahojky,pelíšek od Mirim je moc p?kný našt?stí jsem švadleka tak d?kuji za super návod:-)) jist? jej zkusím vytvo?it! naše malá má 2 pelíšky ale tento je vymakam?jší!! ješt? jsem se cht?la zeptat ,asi není dobré dávat te? v t?ch horkách pelíšek do kterého si m?že fretka zalézt že? ikdyž naši máme v chodb? kde je chladn?ji než jinde v byt? a p?ez den ji minimáln? 3x namá?ím a v chodb? má ješte lavorek s vodou a kinder vaji?ky :-)) dík za odpov??
Avatar

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-18, 09:17
Jamajka, já myslím, že múže mít klidn? palíšek do kterého se dá zalézt. Kdaž ji bude horko, tak prosté do n?j nezaleze a bude ležet navrchu.
Avatar

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: Jamajka (IP)
Datum: 2007-07-18, 10:56
Johana:dík jsem si to myslela:-) no ale pro jistotu aby se mi tam nerozpustila:-) jsem pelíšek v?era vym?nila za klasický ten záv?sný ?tvercový.PAPA
Avatar

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: lady.eriana (IP)
Datum: 2007-07-20, 20:52
Mirim: Ahojky,m?la bych zájem o pár hamak?, ale šlo by to v jiných než takhle p?íšerných barvách? N?jaké jednobarevn? nejlépe. Brala bych tak t?i:)
Avatar

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-07-20, 21:24
co se ti nelíbí na ove?kách?:-))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: lady.eriana (IP)
Datum: 2007-07-20, 22:06
petronelka: Jsem holt trochu elegantn?ji založená, mám ráda jednobarevné v?cicky, které se dají zkombinovat...
Avatar

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-07-21, 08:46
lady.eriana,
samoz?ejm?, barvy dle p?ání. :o)
Tak napiš, jaké barvy bys cht?la a hlavn? jaké rozm?ry t?ch hamak?.
Avatar

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-07-21, 10:21
Mirim: No ten hamak je super, myslím, že jak bude zima, bude se to ur?o hodit!!! I když m? by se tam i hodily ty karabinky na to zav?šení.... :-)


Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-07-21, 10:30
Karabinky se dají dokoupit, v železá?ství nebo tam, kde prodávají nebo vyráb?jí klí?e.
Doma mám t?eba hamaky s cvo?kama, které zapínám na m?íže. Existuje více zp?sob?, jak se hamaky dají p?ipevnit.
Avatar

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-21, 10:41
Mirim, jestli ti múžu posunout jeden nápad: já si šiju skoro stejné hamaky jako je ten tvúj, venkovní látka je materiál jako máš ty a jako vnit?ní dávám fleecovinu...p?ípadn? mezi tyhle dv? vrstvy ješt? to futlo do oteplovákú...

Karabinky se dají koupit i v textilní galanterce. Hamak lze na klecovinu taky p?ivázat tkani?kama...
Avatar

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-07-21, 10:53
Mn? se práv? nejvíc osv?d?ilo pevné plátno, protože naše fre?ule ob?as uvnit? pelíšku hrabou. Mám obavu, jestli by tu fleecovinu nezni?ily. :o/
Avatar

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-21, 11:09
...tak to by ji zni?ili ur?it?! Múj tcho? nehrabe nikde...on je celkov? takovej šetrnej :-)))
Avatar

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-07-21, 11:28
No moje by ho asi hned rozhlodala... ale vida...tkani?kama p?ipevnit hamaku, to m? nenapadlo...dík za tip ;-)

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-07-21, 12:49
Mirim- a ty d?láš jenom tyhle rozm?ry, nebo bys mohla ud?lat i v?tší??? Zájem bych m?la :)
Avatar

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: lady.eriana (IP)
Datum: 2007-07-21, 17:42
Mirim: Nejlépe by se nám hodily bílé nebo tmav? modré, rozm?r 30x30 bude ok, vezmu si ?ty?i:)
Avatar

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-21, 19:39
lady.eriana: ?ist? bílé ti moc nedoporu?uju...co sme mnéli pro tcho?e bílé sme už zlikvidovali, velmi rychle to zažloutlo, zústávali po praní fleky, a? sem wanishovala jak cht?la. Lepší sou pastelové barvy.
Avatar

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-07-22, 08:36
Rynn - v podstat? m?žu ud?lat jakýkoli rozm?r. Tak napiš, jaký bys cht?la.
lady.eriana - bílou bych taky nedoporu?ovla, max. béžovou nebo šedou, ale rozhodnutí je samoz?ejm? na tob?. Chápu to dob?e, že nechceš žádný vzor nebo potisk?
Avatar

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-07-22, 14:03
Jééé, Mirim, to bych byla moc ráda, ideální by bylo tak 55x55 cm, aby se do toho vešli krásn? všichni... jo a látka s ove?kama je super :) tak kdyby to bylo n?jak možný, tak bych moc prosila 2 :)
Avatar

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-07-22, 14:14
hele Rynn a co radši pro 4, kdyby náhodu:-))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-07-22, 14:17
petronelka: ješt? toho trochu :)
Avatar

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-07-23, 09:40
Tak to tedy já "elegantn?ji" založená nejsem...ove?ky jsou super!!!! Ješt? jednou Mirimko díky :-)
Avatar

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-07-23, 10:54
Jo jo ovecky krasny :-D my ale zatim nepotrebujem,ja udelala nahradni hamaky z malejch rucnicku na ruce. Nelinka je ma rada. Jen jsem do kazdyho rohu frkla jednu dourku,protahla tam karabinku a je to. Ale az budem potrebovat,urco se ozvem

Jít na stránku:  1234567Další
Aktuální stránka:1 z 7


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist