procházky v Praze?
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2004-04-07, 07:47
Ahoj,
cht?la jsem se zeptat jestli budou op?t jako minulý rok procházky v Praze-v Kr?i a v Praze -v Petrovicích ve všední dny?Dík Martina

Re: procházky v Praze?
Zaslán uživatelem/kou: boubela (IP)
Datum: 2004-04-07, 11:06
Ur?it? budou, v ned?li jsme se o tom bavili na Roztylech. Zatím to ješt? v dubnu necháme na Roztylech a od kv?tna (už je mnohem déle vid?t) by se to p?ehodilo na letní procházky. Doufám, že jsem to v ned?li dob?e pochopila :o)

Re: procházky v Praze?
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2004-04-07, 23:17
Tak tak... ono se zatím nikomu moc nechce chodit ve?er, tak to necháme na ned?li ve 3 a v kv?tnu za?nem chodit asi všední dny - všechno záleží na "v?li v?tšiny" - no jasn? že tam pak nechci být sama :o)

Re: procházky v Praze?
Zaslán uživatelem/kou: Kvilda (IP)
Datum: 2004-04-15, 12:46
Kde po?ádáte ty Pražské procházky, možná bych se taky n?kdy p?idal. Bydlím v centru, takže když nechci nikam jet MHD tak vyrazíme na Karlák, Žofín nebo t?eba na Pet?ín, ale tam abych se p?iznal, jsme ješt? nedošli :o))

Re: procházky v Praze?
Zaslán uživatelem/kou: Iveta (IP)
Datum: 2004-04-15, 13:27
Do konce dubna je sraz každou ned?li od 15,00 na Roztylech. Výstup sm?rem do lesí?ka nikoliv k autobusovému nádraží.

Re: procházky v Praze?
Zaslán uživatelem/kou: Lucie (IP)
Datum: 2004-04-15, 13:49
To Kvilda: Taky bydlim v centru a kazda takova vyprava za pomyslnym kouskem prirody s nasim fretakem je vetsinou zklamanim...prilis mnoho psu, otevreneho prostoru ci pochybnych keru. Nejuspesnejsi byl zatim Strelecky ostrov, tady dokud ho bavilo pozorovat vlnky na Vltave. Nemas jeste nejaky tip kam s fretkou na P-1?

Re: procházky v Praze?
Zaslán uživatelem/kou: Kvilda (IP)
Datum: 2004-04-15, 14:00
To Lucie: Na P-1, m? toho moc nenapadá, snad jen ten Pet?ín, kde jsem tery ješt? nebyl. Možná Kampa, na st?eláku jsem taky byl a je fakt, že tam zatím byl nejv?tší klid. Pak chodím na ten Žofín a na Karlák, ale tam je spousta ps?. Možná by se taky dalo vyrazit na Vyšehrad, ale to už není na "jedni?ce".

Re: procházky v Praze?
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2004-04-16, 09:13
Ahoj,
jsem taky z Prahy -1.Mám vše prošlé-Karlák ,Pet?ín,Letnou,St?elák. Bohužel jsem se všude setkala s pejska?i,kte?í nechali v klidu své pejsky b?hat kolem nás a ani na upozorn?ní,když již psi zkákali na m?(vždy si Ferdáska beru do ruky,když jdou k nám psi)si své milá?ky nezavolali.Tak nyní chodím každý den na Štvanici sic to není nic moc proti ostatním park?m,ale nechodí tam tolik ps?.N?kdy nepotkáme za hodinu ani jednoho nebo max.2.Jinak mám j?št? kamarádku a stou chodím 1xtýdn? ve Vyso?anech do parku ,ale nyní její milá?ek ?eká na p?eo?kování a tak se nevídáme.
Tak jestli chcete m?žem se domluvit.Chodím skoro každý den kolem 17hod.na procházku na Štvanici.Jen p?íští týden zde nebudu jinak potom m?žu kdykoli.
P?eji všem hezký den.Martina

Re: procházky v Praze?
Zaslán uživatelem/kou: Kvilda (IP)
Datum: 2004-04-19, 09:32
Ahoj, to je zvláštní, že jsme se na Karláku ješt? nepotkali. Já tam chodím trochu pozd?ji a je pravda, že n?kdy ani na Karláku nepotkám psa. Jsem tam kolem 19 hod. a to už tam bu? pejska?i nejsou nebo se teprve p?ipravují ven. Takže tam d?láme s Kik?ou malinko estrádu mezi kolemjdoucími. Na letné to musí asi být s t?mi psy dost d?sné, vždycky když se tam jdu cournout (bez fre?ulky ) tak je tam spousta voln? pobíhajících ps?. Tak m? ani nenapadlo tam zajít s Kik?ou.

Re: procházky v Praze?
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2004-05-12, 07:43
ahoj,
cht?la jsem se zeptat jestli již platí procházky v Kr?ském lese již tento ?tvrtek(13.05.) nebo od kdy platí?Cht?li by jsme p?ijít pokud nebude pršet.
Moc d?kujem Ferdík s Martinou

Re: procházky v Praze?
Zaslán uživatelem/kou: Míša (IP)
Datum: 2004-05-12, 10:24
A prochází se n?kdo po Praze 8 (?áblice, Kobylisy) o víkendech. Já jsem od Neratovic a do Prahy to mám kousek, tady nikdo není a takový ?áblický lesík je na procházky jako stvo?ený.

Re: procházky v Praze?
Zaslán uživatelem/kou: Lucka (IP)
Datum: 2004-05-14, 23:05
Jsou uz aktualni prochazky v Hostivarskem parku? Pokud ano, mohu vedet presne kdy, kde a v kolik hodin? Rada bych sveho fretaka vzala taky mezi ostatni fretky, aby poznal jina zvirata, nez potkavame na prochazkach, kdyz chodime sami.

Re: procházky v Praze?
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2004-05-19, 23:31
Aktuální procházky: pond?lí od 19 hodin lesík u metra Roztyly, ?tvrtky od 19 hod. Michelský les (1 stanice busem od metra Ka?erov). Znovu p?ipomínám, že výsadou a výhodou ?len? Klubu je to pohodlí, že se o všech novinkách dozv?dí ze zpravodaje a nemusejí se pídit na fóru ;o) P?ihláška je ke stažení na t?chto stránkách.

Re: procházky v Praze?
Zaslán uživatelem/kou: Falko (IP)
Datum: 2004-05-21, 19:01
Ahoj Míšo! Posledního kv?tna nám p?ibude do rodiny fre?ule a jelikož bydlíme na Praze 8 tak bych byla za n?jakou tu spole?nou procházku do ?áblického lesa ráda.Jestli budeš mít chu? dej v?d?t.

Re: procházky v Praze?
Zaslán uživatelem/kou: Patricie (IP)
Datum: 2004-05-21, 19:44
My bychom se s Montym p?idali :) Sem tam do ?áblického háje taky jdeme na procházku :)) Takže bychom byli t?i :)

Re: procházky v Praze?
Zaslán uživatelem/kou: Falko (IP)
Datum: 2004-05-21, 19:55
Tak to by bylo super....že bychom se tedy i poznali /to není hrubka, zahrnuju fretky, lidi - kluky, hoky dohromady :o)/, když si tak p?kn? píšeme o dome?kách? :o)....jak to bylo "...na konci vodítka poskakující tcho?ík" ? :o)

Re: procházky v Praze?
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2007-07-27, 15:18
Ahojky =o) schází se tu n?kdo v Praze 4? Kr?....

Re: procházky v Praze?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-27, 15:21
Kviky,nechci ti do toho kecat,ale nedomlouváte se náhodou už na tomhle vlákn? [forum.fretka.cz] ?tohle jsou vlákna z roku 2003-2004

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: procházky v Praze?
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2007-07-27, 15:23
Ahojky, no domluváme... a když jsou tyhle témata starý, nedají se smazat? A? je z?ízeno jen jedno jediný téma co se srazu a procházek týká? Bylo by to p?íjemný, pá? t?ch témat o procházkách je tu fakt hodn?.

Re: procházky v Praze?
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-07-27, 15:33
ne nedalo. bohužel.

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: procházky v Praze?
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2007-07-27, 15:43
já vím, napsala jsem tu otázku všude... pardón... už jsem obeznámena =o)



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist