Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 12
Procházka v Rokycanech /Plze?ský region/
Zaslán uživatelem/kou: HelenaG (IP)
Datum: 2006-06-01, 13:10
Ahoj. P?ije?te do Rokycan na procházku-srazík s fretkami. Termín: ned?le 25.6.2006 od 14.30 hod, místo konání: areál fotbalového stadionu. V okolí je krásná zele? zvoucí k procházkám. Parkovacích míst je dostatek, možnost ob?erstvení s venkovním posezením. Rokycany jsou od Prahy jen slabou hodinku cesty po dálnici, z Plzn? pouhých 15 min.,
tak si ud?lejte i s tcho?íkama p?kný výlet a p?ije?te.

Re: Procházka v Rokycanech /Plze?ský region/ západní ?echy
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2006-06-01, 16:40
My p?ijedeme s fretá?kem Bobýskem,kdo se ješt? p?idáte?



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 01.06. v 16:12.

Re: Procházka v Rokycanech /Plze?ský region/
Zaslán uživatelem/kou: HelenaG (IP)
Datum: 2006-06-15, 10:32
Tak musím poinformovat, že mailem rozeslané pozvánky i vylepené letá?ky p?inesly ovoce. Zatím avizuje ú?ast 11 fre?ulek a vypadá to, že se nám sejdou i pestrá barevná zastoupení - od tcho?ík? p?es albínky i šampa?ka se dostaví.
Díky všem za soukromé maily a cenné rady. Pokud bude chtít ješt? p?ijet n?kdo o kom nevím, ozv?te se.

Re: Procházka v Rokycanech /Plze?ský region/
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-06-15, 13:30
My bychom rádi dorazili, ale bohužel ješt? nejsme pln? navakcinovaný a navíc jedeme se psem ten den na výstavu až k Brnu, ale té p?íští se ur?it? zú?astníme a budete tam mít i harlekýnka :o) A t?eba vezmeme sebou i kamarádku tcho?ku, když nebude pani?ka v práci...

Re: Procházka v Rokycanech /Plze?ský region/
Zaslán uživatelem/kou: HelenaG (IP)
Datum: 2006-06-26, 09:23
Musím pod?kovat MF i webmasterovi za umíst?ní upoutávky na srazík v Rokycanech na titulní stranu. Procházka-srazík se povedly nad o?ekávání dob?e. Dostavilo se 14 fre?ulek a cca p?es 20 dvounožc?. P?evládali tcho?íci, pak tam byl krásný šampa?ský samec a n?ž?ou?ká albínka. Z nejr?zn?jších d?vod? se nedostavilo asi 5 chovatel? se svými milá?ky, kte?í mají zájem p?ijet na další setkání. Po?así na v?erejší sraz se zdálo být vražedné, ale našt?stí se trochu ochladilo a stín poskytly vzrostlé stromy. S dalším srazíkem budeme uvažovat n?kdy na konci zá?í, takže se na Vás všechny budu t?šit. Dokonce se našli i dobré duše, teré by s p?íštím srazíkem pomohly. Budeme se t?šit.........
A Pražáci.........Rokycany nejsou daleko od Prahy.

Re: Procházka v Rokycanech /Plze?ský region/
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-06-26, 10:41
Jsem moc ráda, že se vše vyda?ilo a doufám, že p?íští srazík nezmešká, :o) Tímto se všem omlouvám, že jsem nemohla dorazit ani odpovídat na up?es?ující mailíky, byla jsem mimo Prahu na oslav? kulatin blízkého kamaráda (taky se vyda?ila, i když byla bez fretek :o) P?íšt? to snad neskoliduje s ni?ím dalším...

Re: Procházka v Rokycanech /Plze?ský region/
Zaslán uživatelem/kou: HelenaG (IP)
Datum: 2006-06-26, 11:37
MF - srazík? ješt? bude,......a kulaté narozeniny jsou kulaté narozeniny. Jsem ráda, že se Vám oslava vyda?ila.
Se srazíkem jsem m?la "Bobky", že to nevyjde a bude nás málo, ale zada?ilo se.

Re: Procházka v Rokycanech /Plze?ský region/
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-06-26, 12:53
Sraz byl fajn, i když ten náš troubelín se spíš bál a radši se choval...Bylo tam na n?j moc ženskejch, který se na n?j vrhly a on chudák nev?d?l, co d?lat :-))
My ur?it? rádi zase p?ijedem, ale jak Filípek to teda nevím...:-))

Re: Procházka v Rokycanech /Plze?ský region/
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-06-26, 13:58
ten si zvykne a nakonec to bude vyhledávat. Na to, že je st?edem pozornosti a objektem šíšání a obdivu, na to si zvykne snadno!

Re: Procházka v Rokycanech /Plze?ský region/
Zaslán uživatelem/kou: HelenaG (IP)
Datum: 2006-06-26, 14:04
Paw - máte krásného same?ka a moc m? mrzí, že jsme ho hned na za?átku srazíku nedali dohromady s naší starší - Bobinkou. Ta je na rozdíl od mladší kousalky Áji u?in?né zlatí?ko. Pozvolna by si zvykl a zkamarádili by se. Tak p?íšt?.......

Re: Procházka v Rokycanech /Plze?ský region/
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-06-26, 14:06
A nemohl by se ud?lat n?jaký srazík ješt? d?ív než v zá?í? Já se na n?j tak t?šila a bohužel mi to nevyšlo...

Re: Procházka v Rokycanech /Plze?ský region/
Zaslán uživatelem/kou: HelenaG (IP)
Datum: 2006-06-26, 14:17
Petro, já jsem si dokonce vy?ítala, že d?lám sraz v tomhle po?así. Setkání se konalo na fotbalovém stadionu a tam jsem vybírala termín, aby se nekonala jiná akce. To by byly problémy s parkováním a zbyte?n? moc rušno. Te? navíc p?ijde doba dovolených a lidé nebudou moc k zastižení. Odkud jsi? Možná by ses mohla domluvit na procházce s n?kým z nejbližšího okolí. M?žu t? zkusit na n?koho nakontaktovat.

Re: Procházka v Rokycanech /Plze?ský region/
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-06-26, 14:20
Jsem z Plzn?, procházku mam domluvenou s JanouN, až bude mít trochu ?as a až m?j fre?ák bude nao?kovanej (byl v pond?lí, takže ješt? alespo? týden bez procházek, aby m?l vytvo?ený protilátky..). M? práv? mrzí to, že jsem p?išla o takový velký sraz, že vás tam bylo takhle hodn?...

Re: Procházka v Rokycanech /Plze?ský region/
Zaslán uživatelem/kou: HelenaG (IP)
Datum: 2006-06-26, 14:47
Na tom p?íštím setkání bude ješt? v?tší po?et osob a tcho?ík? - už se mi ozývali další chovatelé. První p?lku zá?í jsem na dovolené tak po?ítám, že n?kdy ke konci zá?í všechny svolám.
A? se tvému fre?á?kovi da?í. Nemáš náhodou harlekýnka? Toho jsme na srazíku nem?li.

Re: Procházka v Rokycanech /Plze?ský region/
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-06-26, 19:08
Jo jo, mam harlekýnka, možná se mi povede p?esv?d?it paní s jeho bráškou taky harlekýnkem (ale s kratším proužkem) a ješt? kamarádku s tcho?indou :o))

Re: Procházka v Rokycanech /Plze?ský region/
Zaslán uživatelem/kou: HelenaG (IP)
Datum: 2006-06-27, 09:09
To by byla paráda. ?ím víc, tím líp a o barevných variacích to platí také. Budeme se t?šit.

Re: Procházka v Rokycanech /Plze?ský region/
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-06-27, 10:40
Petro a odkud jste? Možná bychom se k vám n?kdy p?idali, kdyby to šlo. I když vy máte mr?ouse, ten bude ješt? taky divokej, ale nemuselo by toho být na toho našeho tolik:-)
Od srazu je tak hodnej, asi si myslel, že jsme si tam p?ijeli vybrat jinýho tcho?e a jeho tam necháme...:-))

Re: Procházka v Rokycanech /Plze?ský region/
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2006-06-27, 11:53
KLidn? se m?žeme domluvit,co t?eba Borský park?

Re: Procházka v Rokycanech /Plze?ský region/
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-06-27, 11:55
Paw: Je trošku divokej, když p?ijela kamarádka s miminkem, ale sami?kou, tak jí všude šmejkal a cpal si jí pod gau? a nábytek. A miluje masakrování ps?, t?m dá vždycky co proto...

Re: Procházka v Rokycanech /Plze?ský region/
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-06-27, 12:32
Jano a vy máte jakýho/jakou?
V tom borským parku by to ur?it? šlo, my jsme teda z Doubravky, ale to není problém n?kam doject.
Ale te? budem odjížd?t v pátek, zpátky budem n?kdy v polovin? ?ervence.

On na srazu na chlapy v?bec nereagoval a p?ed holkama utíkal. Ale asi to bylo tím, že toho bylo najednou tolik. Nejd?ív se o?uchával s jednou sami?kou a to bylo celkem v pohod?.

M?la jsem strach, že bude kousat, psy taky kouše a prohání - klidn? velkýho labradora, kterej se ho bojí...

Tady mu asi bylo divný, že cítí n?co, co mu n?co p?ipomíná a netroufl si ani kousnout...

Re: Procházka v Rokycanech /Plze?ský region/
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2006-06-27, 14:54
Na Rokycanským srazu jsme byli se same?kem Bobýskem a naší 2 letou dcerou,asi si budete pamatovat.Ješt? máme 2 sami?ky,jedna je postižená na zadní noži?ky,ta moc na procházky není, a ta druhá sami?ka ostatní fretky nemusí.
Na Doubravce by se nikam jít nedalo?

Re: Procházka v Rokycanech /Plze?ský region/
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-06-27, 15:15
Jani, podle toho, kam Paw myslela jít. Já to znám na Doubravce hlavn? na chlumu, tam chodí ale strašn? moc ps? a dost z nich není vychováno! Vím to, protože tam chodím na procházky se svou ?ubinou a jezdila jsem tam d?ív s kon?m. Když si troufnou ty psy na kon?, tak pro? by nemohli na fretku... Jezdí tam i lidi, který vyloží psa z auta, vypustí a nechají ho b?hat po celym Chlumu bez dozoru a je jim jedno, kde ten pes zrovna je a co tam d?lá. Neriskovala bych to tam. Pak chodíme jako by pod Tesco za h?bitov do toho lesa, tam psy potkáme dost z?ídka, ale jsou tam dost bahnitý cesty a podél je hn?j, takže taky nic moc na procházku. Ale t?eba by se dalo jít na Doubravce n?kam jinam, možná nad 22. ZŠ, tam jsem nikdy nebyla...

Re: Procházka v Rokycanech /Plze?ský region/
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-06-27, 19:18
Jo, m?žem klidn? tady - do toho lesoparku, jak myslí Petra nebo do parku na Homolce - pod poliklinikou.

Tak já myslím, že jsem ho zkoušela dát s Bobýskem dohromady a reakce tam moc žádná nebyla. Ale t?eba když to bude takhle v klidu jen jeden same?ek a jeden mr?ous, tak se otrká:-))

Jinak jsem psala Pet?e, že te? pojedem na dovolenou a po návratu se jí ozvu a domluvíme se - n?kdy po desátým.

Re: Procházka v Rokycanech /Plze?ský region/
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-06-29, 00:33
Paw: S JanouN se ur?it? uvidíme, než se vrátíš, tak se domluvíme na n?jaké procházce a já ti pak dám v?d?t, v kolik a kde, nebo kdyby t? n?co napadlo, tak klidn? písni sz, nebo ?íslo na m? taky máš...

Re: Procházka v Rokycanech /Plze?ský region/
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-18, 12:47
Ivka, Václav: Nebo taky tady je bližší info, ale termín a ?as se ješt? neví... Ale tohle vlákno k tomu bylo extra založené..
Avatar

Re: Procházka v Rokycanech /Plze?ský region/
Zaslán uživatelem/kou: Václav Vachrlon (IP)
Datum: 2006-08-18, 12:59
OK, budu bedliv? hlídat....
Avatar

Re: Procházka v Rokycanech /Plze?ský region/
Zaslán uživatelem/kou: HelenaG (IP)
Datum: 2006-09-26, 14:59
V sobotu 28.10.2006 od 15 hodin se poda?ilo zajistit prostor pro další v?tší procházku - sraz v Rokycanech - nejen pro západo?echy. Matka fretka se p?imlouvá za to, abychom z tohoto setkání ud?lali oficiální záležitost s obstaráním pot?ebných povolení - viz vlákno Plze?áci z dnešního datumu. Já jsem avizovala, že vzhledem k pracovnímu vytížení a tvrdým podmínkám nejsem schopná z ?asových d?vod? toto zajistit, ale m?žu pomoci t?eba s vytvo?ením programu. MF se nabídla, že dodá pot?ebné formulá?e i rady. Pak by se toto setkání mohlo nazývat sraz a nikoli jen procházka. Dal by se vytvo?it i program, ale tohle všechno p?edpokládá ú?ast dobrovolník?. V plze?ském vlákn? tato informace pon?kud zapadla, takže jsem ji vytáhla sem a pokud n?kdo chcete pomoci, ozv?te se na tomto vlákn?. V p?ípad?, že se nenajde dost dobrovolník?, bude mít setkání status procházky a jako jediný bod programu bude p?edání poháru za titul Matka Fretka Jan? N. Pokud se zada?í a dostaví se i MF -Petra Neradži?ová, bylo by to naprosto úžasný.
Bylo by dobré zjistit zájem, kolik z Vás by cht?lo p?ijet, bez ohledu na to, jaký status toto setkání bude mít.

Re: Procházka v Rokycanech /Plze?ský region/
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-26, 15:07
Já+Petr a Pan Te?ka se na procházkosrzík v Rokycanech t?šíme a chteli bysme p?ijet.
Avatar

Re: Procházka v Rokycanech /Plze?ský region/
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-26, 15:11
P?ijela bych ráda i s Rockym, klidn? bych i pomohla s organizací, jenom nevim, kde to tam je... v Rokycanech jsem ješt? nebyla, vlakem nebo busem by to nebyl problém, ale nevim, jestli bych to tam našla...
Avatar

Re: Procházka v Rokycanech /Plze?ský region/
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2006-09-26, 15:37
My bysme p?ijeli s Nik?ou,bohužel z ?asových d?vod? nejsem schopná pomoci se zajišt?ním všeho pot?ebného pro oficiální sraz.

Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 12


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist