Jít na stránku:  Předchozí123456
Aktuální stránka:6 z 6
Re: tchori ukadeni s.r.o.:)
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-10-03, 13:53
mirim:supera je extragigasuprtchor:))

btw, holky z olomouce a okoli-nevite nekdo,jestli se nekomu neztratila fratka,asi samice,tchorovite barvy? meli by nam ji donest do zverakus tim,ze ji nasli na zahrade u nich...

Re: tchori ukadeni s.r.o.:)
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-10-03, 13:55
Zatím o nikom nevím, ale m?žu to dát na web k sob?, že se našla. budeš mít pak t?eba i její fotku a pak taky na koho bude kontakt?
Avatar

Re: tchori ukadeni s.r.o.:)
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-10-03, 14:52
ju,fotku dodam,az ji budu mit v ruce-úprisli totiz k nam do zveraku rodinka a ze ji maj u sebe,tak jim sefova rekla,ze jim da jako nalezny stovku a pude k nam.dnes nebo zejtra ji donesou,a podlepopisu to vypada na samicku.
jinak kontakt normalne na me na forum,mejl nebo moje cislo-uz sem to yvvesila i na fretku.cz,snad se nekdo ozve...
se bojim toho,ze se ji asi nekdo zbavil:(

Re: tchori ukadeni s.r.o.:)
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-10-03, 16:22
Hlavn? nezapomenout vzít ji k vetovi, jestli nemá náhodou ?ip ;o)
Avatar

Re: tchori ukadeni s.r.o.:)
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-10-03, 17:23
Koukala jsem a Morphi má nové fotky. Teda je to úžasný macík a barvou celý Neo ;o)

Avatar

Re: tchori ukadeni s.r.o.:)
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-10-04, 12:09
jordi,jé to je náš bráška:-)))má stejn? velký packy jako Kimbu. A i tu držti?ku:-))



" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: tchori ukadeni s.r.o.:)
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-10-04, 13:03
jordi-u veta prej uz byla,aleslecna neoznala,jestlikliuknebo holka,takze ji vytahnu jeste ja

Re: tchori ukadeni s.r.o.:)
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-10-06, 07:11
Zapomely jste na posledniho brachu..


Avatar

Re: tchori ukadeni s.r.o.:)
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-10-20, 00:13
wazaaaaaa, ty sou peeeknyyyy!!!

ted k nam pribude dalsi brahca, sice jen pres tatuldu,ale doufam, ze bude stejne peknej:))

coz mi pripomina,ze bych sem mela hodit nejaky fotecky leyly a eugenka, prdolinu nassich:) dostali naaadhernou extra velkou klec a za dobrej peniz,ze byste neverili:)

Re: tchori ukadeni s.r.o.:)
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-10-20, 01:05
sem s nima! ;o)
Avatar

Re: tchori ukadeni s.r.o.:)
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-10-20, 01:10
jordi:jeste me to naucit:)) sis,v nedeli by mel byt horacio,ja se na nej teeesiiim:) a nevzdavam se nadeje, ze se s eugenkem skamaradi,kdyz uz ten nas blboun neni v riji:)

Re: tchori ukadeni s.r.o.:)
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-10-20, 01:42
J? to je suprový, tak to se t?ším s váma ;o) A doufám, že malého brzo taky uvidím :o)
Avatar

Re: tchori ukadeni s.r.o.:)
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-10-20, 01:48
jordi: az bude moci jit ven a bude kamarad s eugenkem,vemu je vsecky tri:)

Re: tchori ukadeni s.r.o.:)
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-10-20, 01:52
Už se t?ším ;o)
Avatar

Re: tchori ukadeni s.r.o.:)
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-10-20, 20:08
taak deckaaa, uz mame malyho horacia dooomaaaaa:)))))))

Re: tchori ukadeni s.r.o.:)
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-10-21, 09:56
zlaticko mi v nopci zacalo brecet,tak nakonec skoncil u me v postilce a spinkali sme spolu,tak uz nebrecel:) k veceri i snidani sbouchal kureci masicko, tak mu to jeeelo:)

Re: tchori ukadeni s.r.o.:)
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-10-21, 13:15
:oD to je super, že má chu? na baštu. No jo pr?ola malej, bodej? by neplakal, najednou je n?kde sám. :o)
Avatar

Re: tchori ukadeni s.r.o.:)
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-10-24, 18:28
jooodecko uz nebreciale pralo by se:))) to mate videt-on a eugento je dvojka:)

Re: tchori ukadeni s.r.o.:)
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2008-06-03, 23:02
vytahuji toto zapomenute vlakno,neb jiz konecne mam pevny pristup k internetu a mohu se mu venovat...

hned prvni dotaz-jak se maji brachove a segry nasi leyly?
mohu o ni zatim poreferovat, ze mame za sebou prvni uspesne ukonceni rije hormonalni unjekci, momentalne nam roste bachor s ,, miminama´´)
celkem azne premyslim na pridani pridomku ,, Houdiny´´ do jejiho uz tak dlouheho jmena, nebot jeji schopnost dostat se ze zadratovane klece, zasnerovane kilometry dratu a snurek od bot je vskutku ohromujici-naposledy se dostala ven mezi mrizi a spodnim umelych spodke-prekazeno, ale cekam se zatajenym dechem na dalsi ,, utek z vezeni´´:)

Re: tchori ukadeni s.r.o.:)
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-06-03, 23:40
zdravíme ségru! Tak u nás se út?ky z fret?í klece nekonají, tam je to momentáln? bez šance.Co se tý?e králi?í, která slouží jako p?echodné bydlení po návšt?vách a v dob? dovolených,tam je to bohužel v 80% ve prosp?ch tcho?e. Když je zrovna ve vyšší váhové kategorii, tj. kolem t?ch 1300g, tak si m?íže tlapama roztáhne. Když má období držení linie, tak tam narve palici a je venku. Má sílu jak ..bejk:-)) Jinak jak sem psala už v jiných vláknech, nastoupila už letos do 3. ?íje, takže kastrace se bohužel nevyhneme. Beri máš n?jaký nový fotky?

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: tchori ukadeni s.r.o.:)
Zaslán uživatelem/kou: janaT (IP)
Datum: 2008-06-04, 21:51
?auky, Jak se da?í tcho?ík?m?
Už jsme o Vás dlouho ne?etly a neslyšely.A co procházky?

Re: tchori ukadeni s.r.o.:)
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2008-06-05, 22:31
janaT:rada bych sla na prochazky,ale leyla je ted mrcha kousava, anzto je ,, v tom´´:)

Re: tchori ukadeni s.r.o.:)
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2009-02-05, 20:43
vytahuji mrtve vlakno,abych kdyztak se pochlubila,ze se mi snad podari vsechny moje tchore vytahnout na vystavu, takze pak se vsemi pokecame a taaak...


Re: tchori ukadeni s.r.o.:)
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-02-05, 21:22
Rády/i t? uvidíme i s tcho?ma!!!!!!
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí123456
Aktuální stránka:6 z 6


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist