Jít na stránku:  123Další
Aktuální stránka:1 z 3
Fretka - To zví?e umí pot?šit :o)
Zaslán uživatelem/kou: Maciii (IP)
Datum: 2006-09-08, 22:42
Dneska byl úpln? hroznej den. Sice je dobrý že je zase víkend ale máma mi oznámila zprávu že moje mor?átko si vezmou známí. Mám ho fakt moc ráda. Máma ho cht?la dát t?m lidem co p?ímo nesnáším! Nebo ne nesnáším, ale n?kdy se ta paní chová divn?. Tak dneska to p?išlo. Mamka mi dala mor?e pry? :'( Probre?ela jsem, a ješt? te? je mi to líto. Vzpom?la jsem si jak když mi ho mamka koupila, jak jsem mor?átku ?íkala že budu s ním až bude staré a bude umírat. V tu chvíly kdy byl ?írio(mor?e) asi 5 minut už pry? vzpom?la jsem si na to, a zase jsem se rozbre?ela. Tuhle w?c mamce nikdy neodpustim, a ješt? do ted' je mi to líto. Je tam to prázdné míste?ko kde byla jeho klec. Prost? když se podívám na to prázdné místo, je mi to líto. Zrovna ted fretka spinkala, a já jí pozorovala jak je roztomilá. Za chvíly se probudila, a byla fakt milá. Za?ala m? lízet, cht?la se mazlit, došla si na záchod, i poprvé paná?kovala aniž by se o n?co opírala. Pot?šilo m? to natolik, ale na ?íria nikdy nezapomenu. Je ale dobré že ti známí bydlejí skoro wedle nás, ale prost? chci ?íria dostat zp?t. Chci aby byl zase na tom míste?ku kde m?l svou klec. :'( Hrozn? mi chybí. Omlouwám se že se to až tak netýká fretky. :(
Avatar

Re: Fretka - To zví?e umí pot?šit :o)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-08, 22:49
A pro? ti ho dala pry???? :-O
Avatar

Re: Fretka - To zví?e umí pot?šit :o)
Zaslán uživatelem/kou: Maciii (IP)
Datum: 2006-09-08, 22:51
Rynn: Prý že se tam bude mít asi líp. My máme hodn? zví?at, a oni nemají žádné. Mamka ?íkala že budou mít jediné zví?e, a že se mu budou hodn? w?novat. Je mi hrozn?, ale ted už to asi nep?jde vrátit. Ach jooo... :'o( Nenávidim v tuhle chvíly mamku. Fakt ne...!!!
Avatar

Re: Fretka - To zví?e umí pot?šit :o)
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-09-08, 22:54
bože tohle nechápu... Jako by si nemohli po?ídit svoje... Kdyby ses mu nev?novala a nechávala ho ve špín? a bez vody, nebo hladový... Ale tomu moc nev??im... Drž se.
Avatar

Re: Fretka - To zví?e umí pot?šit :o)
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2006-09-08, 22:55
Treba chtela to nejlepsi pro zviratko.No ja bych taky nesnasela kdyby mi dali me zviratko pryc ja jich mam fakt hodne.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: Fretka - To zví?e umí pot?šit :o)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-08, 22:55
A pro? zrovna mor?e? Kolik máte proboha zví?at? A ješt?, pro? si nepo?ídili mor?e svoje vlastní?? Jenom pro info, kolik ti je???
Avatar

Re: Fretka - To zví?e umí pot?šit :o)
Zaslán uživatelem/kou: Maciii (IP)
Datum: 2006-09-08, 22:56
Iv?a:

Jo to jsem mamce ?íkala taky, že at si koup?j svoje, že na to maj... :( Jako dob?e, t?eba jsem se mu tolik new?nowala, ale nikdo nem?že w?d?t jak moc ho mám ráda :( Budu se držet. Ke wšemu jsem to mor?e dostala k svátku :( Asi p?ed rokem...
Avatar

Re: Fretka - To zví?e umí pot?šit :o)
Zaslán uživatelem/kou: Maciii (IP)
Datum: 2006-09-08, 22:58
máme jednoho psa, 2 potkany, 1 k?e?ka, 2 ?in?ily a fretku... :( taky jsem m?la to mor?átko... No já taky newim pro? si nekoupily mor?e vlastní, a pro? mi berou moje... :( Je mi 13 a p?l...
Avatar

Re: Fretka - To zví?e umí pot?šit :o)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-08, 23:04
Víš, asi je pak lepší mít zví?átek mí?, ale fakt se jim v?novat, jak to jde... Já mám 2 gekon?íky, kterejm dám akorát cvr?ky, cvr?k?m salát, vodu, vyberu bobky... a jinak na m? kašlou... A pak dv? fretky. A vim, že kdybych m?la víc zví?at, nebudu se jim moct v?novat tak, jak bych cht?la... To asi jenom pro p?íšt? :( spíš mí? zví?at, ale s maximální pé?í....
Avatar

Re: Fretka - To zví?e umí pot?šit :o)
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-09-08, 23:05
Marcelko tak nebul,nech si olízat slzi?ky od fretulky a pomuchlej si ostatní zví?átka.Ur?it? se mor?átko bude mít dob?e,neboj,máma by ho nedala špatným lidem,že ne.Asi to tak zle nemyslela,nebo to nedomyslela,že ti tolik ublíží.To víš ona žádná škola není na to být dobrou mámou,a tak nám maminám se ob?as n?co nemusí povést.T?eba by sta?ilo s ní o tom mluvit,jestli to jde.Ale zas víš co,netrap se tolik.

Re: Fretka - To zví?e umí pot?šit :o)
Zaslán uživatelem/kou: Maciii (IP)
Datum: 2006-09-08, 23:08
O.K. holky díky moc... :-) asi máte pravdu, jdu si dát n?co k jídlu a p?jdu si lehnout at mi je zítra líp. D?kuju moc... :-) p?jdu to vyležet, a zítra mi bude ur?oit? hend líp. Tak ahojky a m?jte se krásn?, a nikdy nedejte svoje zví?e nikomu jinýmu, hodn? to ubližuje, i když si to te?ba hned neuw?domíte. :-) ahojky :-* a zítra kdyžtak odepíšu, díky moc...
Avatar

Re: Fretka - To zví?e umí pot?šit :o)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-08, 23:13
Vždy? bu? ráda, že ho máš aspo? blízko a m?žeš ho t?eba vid?t... Neni na druhym konci republiky. A zkus si s mámou promluvit a dohodnout se na kompromisu... to zabírá... akorát je fakt, že já si ve 13 mohla nechat o zví?átku jenom zdát... :-/ a bude to dobrý, až se z toho vyspíš. Neboj.
Avatar

Re: Fretka - To zví?e umí pot?šit :o)
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-09-08, 23:30
Macii n?co pro zlepšení nálady (teda jestli to p?jde):




A ješt?:



ješt? jsem ti sem cht?la dát obráze s padajícíma hv?zdama, ale nejde to, škoda...
Avatar

Re: Fretka - To zví?e umí pot?šit :o)
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-09-08, 23:33
tak to opravdu nejde - bohužel...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Iv?a dne 08.09. v 23:34.
Avatar

Re: Fretka - To zví?e umí pot?šit :o)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-08, 23:35
Iv?a: Jee, kdes to vzala??? :-O
Avatar

Re: Fretka - To zví?e umí pot?šit :o)
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-09-08, 23:39
Tynn - tady:


[diskuse.dama.cz]
Avatar

Re: Fretka - To zví?e umí pot?šit :o)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-08, 23:41
P?kný, n?jaký jso strašný ký?e, ale n?jaký jsou dobrý :)
Avatar

Re: Fretka - To zví?e umí pot?šit :o)
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-09-08, 23:44
promi? uklepla jsem se m?lo tam být Rynn :o)
d?ležitý je aby to pot?šilo :o)
Avatar

Re: Fretka - To zví?e umí pot?šit :o)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-08, 23:54
To jo :))
Neboj, pochopila jsem to i s uklepnutím :)
Avatar

Re: Fretka - To zví?e umí pot?šit :o)
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-09-09, 10:17
t?eba to m?že být java =)
Avatar

Re: Fretka - To zví?e umí pot?šit :o)
Zaslán uživatelem/kou: sasmid (IP)
Datum: 2006-09-09, 12:23
Maciii:Je smutné,že Ti mamka vzala mor?átko,ale ur?it? Ti necht?la ublížit.Fre?ulka Ti osuší slzy a zase bude líp.:o)

Iv?a:Ty obrázky jsou super.
Avatar

Re: Fretka - To zví?e umí pot?šit :o)
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-09-09, 15:45
Macci, m? se n?co podobného stalo taky. Když mi bylo asi p?t, jsem dostala malého králí?ka. M?la jsem ho v králíkárn? u babi?ky, kam jsme každý víkend jezdili. Byl ocho?ený, skákal za mnou jako pejsek. Pak jsme jednou p?ijeli, naob?dvali jsme se a já b?žela do králíkárny..tam prázdno...b?žím zpátky k babi?ce a povídám, babi, kde je Matýsek? Babi?ka povídá, ale hol?i?ko, vždyt jsi ho spapala k ob?du. Zvracela jsem asi týden...a dodnes jsem jí to nezapomn?la. :-(
Avatar

Re: Fretka - To zví?e umí pot?šit :o)
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-09-09, 15:51
No brrr ! Tak to je opravdu kruté, s tím králí?kem.
Macii, vím, že je Ti to s mor?átkem líto, ale maminka to asi opravdu myslela dob?e. Hlavn? aby se mor?átko m?lo hezky a je taky fajn, že není daleko od tebe.
Když jsem byla dít?, maminka mi nikdy žádné zví?átko nedovolila, p?estože jsem moc cht?la.Tak vidíš, že máš docela fajn mámu.
M?j se fajn a nebu? už smutná.
Avatar

Re: Fretka - To zví?e umí pot?šit :o)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-09, 16:17
Taky jsem nikdy nesm?la mít zví?átko, u babi?ky v Praze jsme m?li vždycky psa, ale vždycky jsem cht?la svoje vlastní, i kdyby to byla želva... ne, nesm?la jsem.... až v 19 jsem se do?kala fre?ulek, takže mi to za to stálo... rodi?e to vždycky myslej dob?e, i když ud?laj blbost, nikdy to nemyslej zle... A to s tim králí?kem se taky stalo jedný kámošce... akorát že ona neblila tejden, jenom asi dva dny :) a od tý doby nejí králíky...
Avatar

Re: Fretka - To zví?e umí pot?šit :o)
Zaslán uživatelem/kou: Santa Killer (IP)
Datum: 2006-09-09, 16:29
skoda

Re: Fretka - To zví?e umí pot?šit :o)
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-09-09, 18:00
Macii, dej mi adresu na mámu, já jí to vymluvim!

Re: Fretka - To zví?e umí pot?šit :o)
Zaslán uživatelem/kou: Adéla (IP)
Datum: 2006-09-10, 08:55
Jo to taky znám když jsem byla menší tak jsem mohla mít leda tak k?e?ka nebo rybi?ky. Pak jsem cht?la fretku a máma o ní necht?la ani slyšet. Kolem matury v nest?ežený okamžik povolila, že když to ud?lám a? si koupím fretku :o) V pond?lí jsem byla u ustních a ve st?edu jsem se vrátila z výletu s fretkou :o) sice po?át poslouchám, jak strašn? páchne ale co. Dokud mi na ní nešahá a? si reptá. Ale kdyby je snad napadlo sáhnout na ní, že p?jde pry?, tak jim ty ruce snad urazím. Necht?la jsem od nich ani korunu na fretku, všechny výdaje šly z mejch úspor a že nebyly malý. Ovšem dneska ráno když tam v 6 brnkala o klec tak jsem myslela, že jí snad zabim! A te? si spí jak andílek mrcha jedna.

Re: Fretka - To zví?e umí pot?šit :o)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-10, 11:35
Adéla: Taky mmám chu? je n?kdy zabít... taky dneska ráno.... Rocky lomcoval klecí a já fakt myslela, že vo vezmu a p?etrhnu... nakonec jsem to neud?lala a radši jsem vstala... no, já t?eba nemohla mít ani toho k?e?ka, v 18 jsem si po?ídila ty gekon?íky, který jsem m?la nap?l povolený a fretku mi dovolili b?hví jak... a dokonce dali peníze... a te? Rockyho milujou oba dva, Meggie ješt? nevid?li :)
Avatar

Re: Fretka - To zví?e umí pot?šit :o)
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-09-10, 15:28
Ach jo. Je mi smutno, když tohle ?tu. Jak je vid?t, ?lov?k d?lá chyby po?ád a ani s v?kem to není lepší. Asi jsi v tom nebyla tak docela nevinn? a asi to byl od mamky trošku trest za malou pé?i o mor?átko - jestli ses mu moc nev?novala, je dokonce i pravd?podobné, že mu te? bude líp. Ale dárek je dárek a nikdo ti ho nemá právo brát, spíš si m?la mamka dob?e rozmyslet, než ti ho dala. Zkus si to zapamatovat a až budeš mít jednou vlastní d?ti, zkus být moud?ejší - to je asi to jediné, co si z téhle situace m?žeš vzít. A asi se taky pou?íš a o ostatní zví?átka už budeš víc pe?ovat, ne? Tak, aby neexistoval nikdo na sv?t?, u koho by se jim vedlo líp ;o)
Avatar

Re: Fretka - To zví?e umí pot?šit :o)
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2006-09-10, 15:36
Já mám celkem šílené rodi?e. Když už nic, chovali rodi?e alespo? k?e?ky a andulku. Vzpomínám si, jak jsme mamku s ta?kou a bráchou ukecávali, že si po?ídíme pejska. Po jednom dnu plném nátlaku o malých cupitavých paci?kách mamka svolila a po?ídili jsme si jezev?íka. No a pak už to šlo ráz na ráz: další k?e?ci, mor?ata, andulky, rybi?ky, pejsek, vodní želvi?ka, králí?ek. Mamka dokonce pokoukávala po fretce, ale jelikož slyšela o fámách typu: smrdí a kouše ;-) Tak jsem si ji po?ídila až v mých 20ti letech, kdy už jsem se odst?hovala. Vlastn? jsem ji tak trochu dostala k narozeninám od p?ítele. Ten fretky sice moc nemusí, ale m? má rád, tak se musel smí?it, že holt bude mít m? i fretky :-) A co na to mamka? Mamka se rozplývá pokaždé co p?ijdeme na návšt?vu nad Montym i Jackie, oni jí za to vysm?j?í prach za kuch. linkou, vším nábytkem a všichni jsou spokojení :-) No a v dob? ?íje mamina prohlašovala: "Jdou trochu cítit." Pak mi do bytu koupila vo?ku a bylo po smrádku ;-) A mimochodem, s rodi?ema jsme bydleli v byt? 2+1!
Avatar

Jít na stránku:  123Další
Aktuální stránka:1 z 3


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist