nalezenec v Mod?anech!!!!!!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-04-06, 21:08
P?ed chvílí mi volala paní, která v Mod?anech našla tcho?ovitou fretku, bohužel netuší jakého pohlaví, ale podle popisu je to ASI kluk. Pokud víte o n?kom, kdo ho postrádá nebo alespo? o n?kom, kdo by si ho na ?as vzal k sob?, než se najde p?vodní/nový majitel, volejte na 777 800 895. Cht?la by ho co nejd?ív n?kam vyexpedovat, protože její jorkšír se tvá?í na nového vet?elce krvela?n? a ona má celkem oprávn?nou obavu, kdo by p?ípadné seznámení p?ežil. Tak prosím prosím, a? se jí n?jaká dobrá duše co nejd?ív ozve :o)
Avatar

Re: nalezenec v Mod?anech!!!!!!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-04-06, 21:19
A není to Vocásek?




Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Jordi dne 06.04. v 21:23.
Avatar

Re: nalezenec v Mod?anech!!!!!!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: xnovm (IP)
Datum: 2006-04-06, 23:23
No - z Dob?ichovic do Mod?an je to vzdušnou ?arou cca 13km, ale i p?es ?eku a most - teoreticky možné, když se jim ztratil p?ed cca 3 týdny?



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: xnovm dne 06.04. v 23:25.
Avatar

Re: nalezenec v Mod?anech!!!!!!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2006-04-07, 00:37
No, nevím jak pro Vocáska, ale pro toho našeho tcho?e není problém ub?hnout každý den 5-6 km na procházce... Takže by pro n?j asi nebyl takovej problém ub?hnout b?hem t?í týdn? (nebo jak dlouho je to ztracenej) t?ch 13 km vzdušnou ?arou... Držím všechny palce a tlapky co tu jsou, a? je to Vocásek a kone?n? se najde.... Díkybohu, že už je relativn? teplo a tudíž v?tší šance venku p?ežít.
Avatar

Re: nalezenec v Mod?anech!!!!!!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-04-07, 09:24
Dal už n?kdo paní Vocáskový v?d?t, nebo jí mám poslat smsku?
Avatar

Re: nalezenec v Mod?anech!!!!!!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-04-07, 09:40
Majdo, pošli jej SMS, za pokus to stojí. Pani Vocásková asi pravidelne na net nechodí.
Avatar

Re: nalezenec v Mod?anech!!!!!!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-04-07, 10:01
Tak jsem paní Vocáskový volala, prý tam hned cvrnkne....
Avatar

Re: nalezenec v Mod?anech!!!!!!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-04-07, 11:24
A dejte sem v?d?t jestli to byl on nebo ne. Bylo by fakt skv?lý kdyby se našel a byl to ten ztracenec. ;o)
Avatar

Re: nalezenec v Mod?anech!!!!!!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-04-07, 11:25
lidi jak bych byla ráda kdyby se fre?ule s tak nááádhernýýým jménem Vocas našla...

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: nalezenec v Mod?anech!!!!!!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-04-07, 11:29
Tak nebyl to Vocásek..chjo....fre?á?ek už je pry?, prý si pro n?j p?išla majitelka, ale ani podle popisu to Vocásek nebyl.....
Avatar

Re: nalezenec v Mod?anech!!!!!!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-04-07, 11:37
škoda :-( no ale aspo? že si pro n?j p?išla majitelka, ale Vocáskových mi je fakt líto :-(

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: nalezenec v Mod?anech!!!!!!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-04-07, 11:40
Hm, je dob?e, že se majitel našel. A sm?la pro Vocáskovi a já tak doufala, že to je kone?n? on.
Avatar

Re: nalezenec v Mod?anech!!!!!!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-04-07, 11:43
Tak nevím, jestli to tu m?žu prásknout, ale Vocáskovi mají vybranou malou fret?í sle?nu od Erin.....po Velikonocích si pro ní jedou....nicmén? nep?estávají Vocáska hledat...
Avatar

Re: nalezenec v Mod?anech!!!!!!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-04-07, 12:14
majdi tak aspo? takhle :-) já se taky na tu naši holku t?ším.... už jí vymýšlím jméno, ale Honza o tom ješt? neví.... :-)))) hihihi

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: nalezenec v Mod?anech!!!!!!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-04-07, 12:30
Vocáskovým na?alej držím palce pri h?adaní a gratulujem k rozhodnutiu vzia? si fre?átko od Erin. Som ve?mi rada, že prehodnotili svoje po?iato?né rozhodnutie!
Avatar



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist