Jít na stránku:  123Další
Aktuální stránka:1 z 3
lux
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-05-30, 15:41
Tak jsem se snažila vyluxovat. Matýsek za?al v kleci lítat a byl úpln? mimo. Klec mám v obýváku, p?enýst ji nemohu, je velká a t?žká. A Matýska nemohu pustit ven bez dozoru(nejde tak o n?ho ale o mou dceru). Vaše fretky se taky bojí luxu, nebo ho postupem ?asu p?estali vnímat??? Jak to doma d?láte Vy???

Re: lux
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2005-05-30, 15:45
Lux je snad jediný, ?eho se Filípek bojí. Má ale volno v celým byt?, takže když se za?n? luxovat a on je za televizí, tak vystr?í ?umák, rekognoskuje a pak vyst?elí jak splašenej n?kam pry? od zlého luxu, když se dostanem do dalšího pokoje, tak zase rychle odva?í. Na smeták je hrdina, vozí se na n?m, když zametám...:-)

Re: lux
Zaslán uživatelem/kou: Ev?a (IP)
Datum: 2005-05-30, 15:52
Ahojky, Kdysi dávno jsem m?la ten samý problém s fre?ákem. Co mám Davídka, tak není problém luxovat. V?bec se ho nebojí. Ba naopak. Snaží se mi ukrást násadu s kartá?em. Stále do ní kouše a tahá jí pry?. A velice rád do ní strká hlavu.
Avatar

Re: lux
Zaslán uživatelem/kou: Terezka (IP)
Datum: 2005-05-30, 16:01
Me taktez Mates honi s luxem totalne ho fascinuje a musi byt vsude kde je ta velka vrcici potvora:o)
Avatar

Re: lux
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2005-05-30, 16:05
U nás byl vysava? naprosto v pohod? s výjimkou období, kdy m?la Terezka mladé, nebo falešnou b?ezost.To jsem nemohla ani zametat, ani vytírat - natož tak zapnout vysava?.
Jinak se naše bestie nechávají i rády "vysát".
Avatar

Re: lux
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-05-30, 16:25
Teda, tak to Vám dost závidím. Já nechci ho zbyte?n? plašit, ale luxovat musím :-((
Myslíte, že si zvykne?

Re: lux
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-05-30, 16:39
Podle meho si zvykne, zkusila bych ho pustit, aby se mel kam schovat nebo mohl "utocit"
Holkam je vysavac celkem ukradenej - a do trubky strkaj cumak a pak se divi ze je to vcucne... ;o)
Co maji mimca sem radeji jeste nevysavala..
Avatar

Re: lux
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2005-05-30, 17:52
Vcucne!!! Ješt? že jste neluxovala, co má ty mladý :-) :-) :-) Našemu nevadí nic jinýho, proti fénu úto?í a nechá se fénovat, když p?ítel vybourával pneumatickým kladivem kuchy?, tak spokojen? chrápal a pak se p?išoural kouknout, co se d?je, jestli se tam nedává n?co dobrýho...:-)
Ale lux, to ne, to zdrhne , schová se a d?lá tajnýho. Nechci strašit, ale nemyslím, že si zvykne...

Re: lux
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-05-30, 18:40
nas Ferda si vzdycky stoupne za nej jak fouka vzduch, nataci hlavicku a tvari se hroooozne dulezite... pak odejde nekam jinam a je v pohode. Ovsem minule mi prokousl prst, asi to byla moje vina, luxovala jsem moc dlouho aspon podle Ferdy... :o)))
Avatar

Re: lux
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-05-30, 18:41
Holky se taky driv jezily a pak si s tim zacaly hrat.. Vcucne znamena kousek ne celou fretku.. ;o)
Avatar

Re: lux
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2005-05-30, 19:04
Jasn?, ale stejn? je to legra?ní p?edstava. Ten náš je malej, tomu by se tam povedlo vklouznout celýmu a nešlo by to zpátky...:-)

Re: lux
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-05-30, 19:23
To chce ten vysava? se zp?tným chodem ;o)
Avatar

Re: lux
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2005-05-30, 20:23
No myslím, že by se tam šprajcnul, vypustil d?snej smrad, ?ímž by nás odpudil od záchranné akce, pak by se naštvan? vyrval ven, ?u?el, pro? jsme to jako dovolili a šel si lehnout a trucovat. A cestou by n?kde položil p?lmetrovej trucbobek, abysme jako v?d?li.

Re: lux
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-05-30, 22:09
:óD teda holky.

M? se vysava?e nebojí ani jeden a vysávám každý týden, p?i?emž to Medulka ignoruje. Ob?as koukne, zda by nemohla, t?eba ven a rabovat pod pra?kou, ale co má malé, tak do koupelny nesmí, aby ji nenapadlo, tahat pod pra?ku malé. To bychom je tahali asi dost t?žko.

Frodo také hrozn? rád kouše do sacího nastavce. A chce se dostat pod n?j, tam kde to saje. Také mi ho chce n?kam odnést.
Avatar

Re: lux
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2005-05-30, 22:13
My jsme rádi, že se aspo? n??eho bojí, že ho m?žem n??ím vylekat, jenže stejn?, tahejte z komory lux, když p?ijde návšt?va, aby se mrn? leklo a nekousalo hosty do nohy...:-)

Re: lux
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-05-30, 22:34
Vendelín se nebál luxu nikdy. Naopak se taky nadšen? nechává vcucnout. Je to úpln? božský pohled na tcho?e, jak má vcuclou tlamu do roury a je naprosto spokojenej :o)))))
?esala a ?echrala jsem mu luxem srst - vždycky šílen? skákal a kvokal :o))))
Avatar

Re: lux
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2005-05-30, 22:37
To Paw: navrhujem pozyvat navstevy iba s vlastnym luxom...;-)
Mne sa tchorosi vysavaca neboja, Kuko sa s nim dokonca velmi rad hra.
Avatar

Re: lux
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-05-31, 12:21
Naše Bubina se strašn? luxu bála, ale nechali jsme jí ho prozkoumat n?kolikrát vypnutý a te? má nálady, jeden den se bojí a druhý den se nechá vysát.
Avatar

Re: lux
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2005-05-31, 13:43
Míša se snaží vysava? taky zabít, a takovým tím ru?ním se docela ochotn? nechá vysávat. ?esat se moc nenechá takže , když pelichá tak ho luxujem o:) Ale pustit p?ed ním seka?ku na trávu tak má amok.A to nejen na naší zahrad?, ale sta?í, když seká soused celej se naježí a je vid?t, že se bojí. V tu chvíli ho beru do náru?e, chodím po chalup? a povídám mu, že to není zlý zví?e, že ho to nesežere a že ho pani?ka hlavn? nedá. Okolí je mrtvé smíchy, tcho? si asi myslí taky svoje, ale v?tšinou se nechá uhladit a uložit do svých kamen.
Avatar

Re: lux
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2005-05-31, 15:47
Teda Markéto, to zavidím - fakt to musí bejt pohled pro bohy - tcho? s vcucnutou hlavou v luxu.
No a myslím, že je lepší, když se zrovna tý seka?ky bojí, než aby jí vlet?l pod kola (nebo co to má).

Re: lux
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-05-31, 17:04
Jojo e to pohled super.. ;o) Kdyz sem to videla poprve byla sem mrtva smichy..
Avatar

Re: lux
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-06-01, 13:01
On nemá vcucnutou hlavu - jen ?umák, který mu p?esn? sedí na obli?eji, takže vypdadá jako podivné zví?e, které má rouru místo nosu :o))))
Avatar

Re: lux
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2005-06-01, 16:01
To Markéta: tenhle stav znám, jen ú?innost samotného aktu luxování se tím dost snižuje. A? vysávám kde chci, stejn? po?ád luxuju jenom tcho?e

Re: lux
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-06-01, 22:07
No tak zkuste nasát tcho?e z druhé strany, t?eba bude pojídat drobky a nebudete pot?ebuvat zách?dek :-))
Avatar

Re: lux
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-06-01, 22:09
Silva - no dy? jo, tady nemluvíme o úklidu, ale o tcho?ecí zábav? :o)))))
Tcho?e absolutn? nezajímá, jestli chceš n?co uklidit nebo vyluxovat, hlavn?že m?že mít ?umák vraženej tam, kde nemá - jako je ostatn? b?žné a je to náplní tcho?ecího života :o)))
Avatar

Re: lux
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2005-06-01, 22:28
:-) :-) :-)

Náš jezdí jen na smetáku, takže zametu celou p?edsí? a kuchy? tcho?em...:-) Proto beru radši ten lux, kterýho se bojí, abych m?la na uklízení klid.

Re: lux
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-06-01, 22:37
Paw, po?kej, až ho strach p?ejde :oD To budeš teprv koukat. ;o)
Avatar

Re: lux
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-06-02, 00:07
katko,
to v?bec není špatnej nápad!! :o))))

Re: lux
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2005-06-02, 09:32
Jordi, to bych fakt koukala. Jsou mu 4, to už ho to asi nep?ejde...

Re: lux
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2005-06-02, 10:17
Markéta: nojo, já mám tcho?e terpve rok a v n??em jsem ješt? naivní. N?která pravidla soužití jsem pochopila až postupn?. T?eba
- že bude tak t?žké být na záchod? sama (=jediná zakázaná a tudíž nejmilejší místnost)
- že cokoli, co má v byt? své místo, m?že být kdykoli vyhozeno na podlahu a nahrazeno tcho?em
- že až se mi bude v noci špatn? spát, posta?í zalovit v posteli a vyhodit p?ebyte?né buvolí boti?ky, n?kolik plyšák? a zbytek psích ty?inek
- že je normální, když na d?ležitém pracovním jednání zalovím v kabelce a místo kapesníku vytáhnu ožižlanou plyšovou myš... atd. atd. U?ím se za pochodu, ale rychle :-))))

Jít na stránku:  123Další
Aktuální stránka:1 z 3


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist