Jít na stránku:  1234Další
Aktuální stránka:1 z 4
Gandalf se ztratil!!!!! A zase našel!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: xnovm (IP)
Datum: 2005-05-15, 16:12
Lidi?ky help!!! Dneska ráno v 9 hodin se poda?ilo Gandalfovi nepozorovan? zmizet z našeho rodinného domku v Praze 9 - Kyjích, Jiráskova ?tvr?. Zatímco jsme fotili fret?í miminka, proklouzl dve?mi od pokoje a ven z domu. Hned jsme ho vylítli hledat, n?jací lidé nám ?ekli že ho vid?li v parku, ale dv? minuty poté jsme tam dorazili a on už nikde. Projezdili jsme všechny ulice v okruhu pár kilometr?, ale je tu dost ?lenitý terén a taky pole a lesy. Tak doufáme, že za?ne mít brzy hlad a zamí?í do civilizace, kde ho n?jaká dobrá duše odchytí.

Je to same?ek, dvouletý, nekastrovaný, je ?ipovaný, tcho?ovité barvy a váží n?co málo pod dv? kila.
Nedokážu si v?bec p?edstavit, že by se mu n?co stalo, je to takovej mazlík hodnej.
Tímto také prosím fretka?ku z kyjí, se kterou jsem se bavil v?era u samoobsluhy, jestli by se nemohla ozvat na tel. 603444526, t?eba by ta její hol?ina pach Gandalfa vystopovala (je to nepravd?podobný, ale zkusíme všechno).
Jinak útulky v Tróji a v Jinonicích o n?m už v?dí, do M?cholup jsem se nedovolal.
Všude jsme vyv?sili plakáty s fotkou, nálezné 10 000 K?, snad se n?kdo ozve.[/img]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: xnovm dne 17.05. v 17:30.
Avatar

Přílohy: Gandalf.jpg (82kB)  
Re: Gandalf se ztratil!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-05-15, 16:28
at se najde brzo - drzime palce..
Avatar

Re: Gandalf se ztratil!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: xnovm (IP)
Datum: 2005-05-15, 16:31
Jen m? napadá, nešlo by ho vystopovat psem? Fretky p?ece dost puší a vzork? smradu máme dost. Nemáte n?kdo zkušenosti, do jaké doby jde hledat?
Avatar

Re: Gandalf se ztratil!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-05-15, 16:36
Držíme p?sti, a? se najde... :o(
Avatar

Re: Gandalf se ztratil!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-05-15, 17:42
Lovecký pes by ho snad stopovat mohl, ale byl by to asi i risk. Rozhodn? by nesm?l ten pes být bez vodítka anáhubku. Ale fretka vleze i do sklepa a to je docela dost problém. Možná, že je Gandalf docela blízko, zkuste si projít okolí a všímat si rozbitých sklepních okem, m?že být tam. Vím, že když jdeme na procházku kolem dom?, fretky cht?jí do sklepení, jakmile najdou otev?ené, nebo rozbité sklepní okno.

Držíme palce a? se najde. Má-li ?ip, tím lépe.
Avatar

Re: Gandalf se ztratil!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: Yngon (IP)
Datum: 2005-05-15, 18:19
jejdananku drzim packy at se najde

Re: Gandalf se ztratil!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-05-15, 18:20
Už jsem poprosila webmastra, aby to dal na úvodní stranu, snad se k tomu brzy dostane. ?íslo ?ipu by bylo dobré nahlásit po veterinách a m?stským policajt?m - ti nejvíc p?ijdou do kontaktu s nalezenci a m?li by snad už mít i ?te?ky - díky ?ipu je velká nad?je, že se vrátí dom?, zejména pokud jste v registru. Pokud ješt? ne, rozhlašte ?íslo ?ipu na všechny veteriny. Nechceš ho napsat i sem, že bychom to mohli každý cinknout svému vetovi (já bych to ur?it? mohla ?íct v úterý Na Šejdru).
Avatar

Re: Gandalf se ztratil!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: Eowyn (IP)
Datum: 2005-05-15, 19:28
Za hodinku ho sem napíšu. Už se nám ozvalo pár lidí, ale všichni se pohybují kolem 9 hodiny ráno. Od té doby nic. V t?ch 9 se pohyboval cca 1,5 km od baráku,u mlékáren (Laktos). Pustili nás i dovnit?, ale v tom bordelu by se schoval každý. Je zajímavé, že už v t?ch dev?t byl na sídlišti Jahodnice a lidé ho vid?li mí?it sm?rem zpátky. Ale od té doby fakt nic. Hlasivky máme vy?vané, ale je tu fakt moc ?lenitý terén a žádná stopa.
Já myslel, že ty ?ipy jsou registrované centráln?? Nechali jsme ho ?ipovat na veterin? na Zahradním m?st?, má Evropský pas. Nicmén? ho sem ur?it? napíšu.
Avatar

Re: Gandalf se ztratil!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: Eowyn (IP)
Datum: 2005-05-15, 19:59
Jinak nám volaly lidé z centra Prahy, že vid?li bezdomovce, jak tahají fretku na špagátu. Tak kdyby jste ty ...... potkaly zkuste n?co ud?lat, je to informace ze v?erejška, takže náš Gandalf to našt?stí není. Ale p?i pomyšlení, jak to odnáší jiná fretka je nám zle.
Avatar

Re: Gandalf se ztratil!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: Eowyn (IP)
Datum: 2005-05-15, 21:55
?íslo ?ipu je: 203098100138279 2cze, ?ipovaný byl 8.7.2004. Už jsme volaly nap?. Kolmou, Novovyso?anskou a veter. kliniku Zahradní m?sto.
Díky za jakoukouli informaci, ?i pomoc.

I já, když jsem ?etla o ztrátách, ?íkala jsem si nezodpov?dní majitelé, ale v??te, že m?j p?ítel má Gandalfa, jako své dít? a celé nešt?stí se stalo v pár minutách.
Mohu-li ješt? otázku: Každý kdo dnes volal, vid?l Gandalfa okolo deváté a potom nic. Je možné, že by si n?kde ustlal a odpo?íval? Nevím, jak te? uvažuje, b?há-li zmaten? do vysílení, nebo užívá svobody a dodržuje spací rytmus jako doma?
Neznáte chování fretky v extrémní situaci?
Avatar

Re: Gandalf se ztratil!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-05-15, 22:10
Bohužel neznám, ale pokud skute?n? zalezl do n?jakého sklepa, po prohlídce si klidn? mohl najít pelíšek. Pokud mu tam není zima, a necítí se v ohrožení, m?že si klidn? spát. :o/
Avatar

Re: Gandalf se ztratil!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-05-15, 22:13
Taky myslím, že chrní a ve?er vyrazí na lov granulí.
Avatar

Re: Gandalf se ztratil!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-05-15, 22:17
A je hodnej, mazlivej a nekouše, jo a taky ?istotnej. Když nám Bubina utekla v paneláku, tak jí m?li sousedi od rána do sedmi do ve?era, pak je za?ala štvát smrd?la a kousala, tak ji vrátili. A mezi tím mi t?ikrát strhli inzerát na nást?nce, že se ztratila v baráku.
Avatar

Re: Gandalf se ztratil!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2005-05-15, 22:29
To si jí jako cht?li nechta?

Re: Gandalf se ztratil!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: Eowyn (IP)
Datum: 2005-05-15, 22:34
Gandalf je zlato, ale ne?íkám, že nesmrdí a ob?as kousne toho kdo mu nevoní. V?tšinou kousnul, nebo lépe kousnutí nazna?il lidem, kte?í se ho báli. Majitelé jiných frit? jsou cítit v?ní, kterou má rád.
Nás nekouše v?bec, ale dokážu si p?edstavit, že ho n?kdo lapí a Gandalf, a? už ze strachu, nebo z leknutí kousne a ten n?kdo z amoku Gandalfovi ublíží. Snad si ho n?kdo nenechá, p?ece jen už nás má vycepované a chce sv?j komfort, takže by to bylo pro nová?ka záhul. A doufám, že i nálezné pro doty?né bude výhodn?jší, než si nechat NAŠE DÍT?.
Avatar

Re: Gandalf se ztratil!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: Eowyn (IP)
Datum: 2005-05-15, 22:37
Ohledn? t?ch granulí: našly jsme na míst? kam nás zanavigovali lidé kte?í Gandalfa vid?li, šest vyjedených vají?ek, ale nevím jestli by to zvládl.
Avatar

Re: Gandalf se ztratil!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: Helena (IP)
Datum: 2005-05-16, 08:48
Hrozn? moc držím palce!!!!! P?esn? chápu ty pocity.

Re: Gandalf se ztratil!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2005-05-16, 08:54
Ježíšmarjá, držím moc palce aby se tcho?ík brzy našel!!!

Re: Gandalf se ztratil!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: Son?e (IP)
Datum: 2005-05-16, 09:39
:o((( Smutné zprávy nemám ráda.........t?ším se na pozitivní zakon?ení s tím,že se fre?á?ek najde!!!!!!!!!Myslí na n?j tolik lidí,to musí vyjít.Aspon,že je teplo....

Re: Gandalf se ztratil!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: xnovm (IP)
Datum: 2005-05-16, 10:04
Lidi?ky, d?kuji moc za podporu. Je to fakt naše dít?, ?lov?k si ho za ty dva roky vypiplal, od mala jsem s ním chodil každý den na procházku, aby se nau?il chodit a aby m?l dost pohybu. Od v?erejška od rána jsme lítali, hledali, volali, pak jsme až do deseti do ve?era vylepovali plakátky i ve vzdálen?jších vesnicích (cca 5 km), bylo jich hodn? p?es stovku. Blbý je že fakt mohl zalézt do t?ch mlékáren nebo vedle do Coca coly, tam není moc šance ho najít. Alespo? jsme dali plakáty i tam na vrátnice, snad finan?ní odm?na pom?že zam?stnanc?m k v?tší pozornosti.

Když si p?edstavím, že b?há n?kde venku a nemá co žrát a s kým se pomazlit, je mi zle. P?ijdu dom?, vidím jeho pelíšek, misku na žrádlo, jeho d?ti, klec kterou jsme pro n?j postavil......
Prost? si nedokážu bez n?j p?edstavit žít. Doufám, že se najde, že bude v po?ádku. Díky moc.
Avatar

Re: Gandalf se ztratil!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: Rom?a (IP)
Datum: 2005-05-16, 11:01
ahoj xnovm, tak p?esn? tohle znám, stalo se nám to samé. nad?je umírá poslední a náš Ferda je toho d?kazem. 3 týdny potom, co se nám ztratil v Praze na Hájích (je to tak 5 let zpátky), jsem ho obre?ela, klec vyklidila, dojeli jsme si pro nového fre?áka... pak jsem ješt? zkusmo obvolala útulky no a o týden pozd?ji mi volala paní z toho jinonického, že má asi našeho fre?áka! no a byl to on. prý ho donesli n?jací 2 kluci, n?kde ho našli ale prý sstrašn? smrd?l a tak ho s nima matka vyhodila... no a te? je s náma Ferda už 6 let ve zdraví a št?stí, takže to nevzdávejte, šance po?ád ješt? jsou!

Re: Gandalf se ztratil!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-05-16, 11:01
To xnovm: Budeme Ti všetcia mooooc drža? palce, aby si Gandalfa našiel!
Avatar

Re: Gandalf se ztratil!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-05-16, 11:50
Držím palce.
Avatar

Re: Gandalf se ztratil!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2005-05-16, 11:52
Sta?í chvilka nepozornosti a nešt?stí je na sv?t?. Držíme palce všichni ?ty?i. Gandalf se ur?it? najde...
Avatar

Re: Gandalf se ztratil!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-05-16, 11:53
Ona fretka b?há opradu jako fretka.
Avatar

Re: Gandalf se ztratil!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: Majka (IP)
Datum: 2005-05-16, 12:33
Držím pale?ek,aby se co nejd?ív našel,snad ho najdou dob?í lidé a vrátí.Našt?stí je mít fretku doma rozhodnutí,které si každý dob?e rozmyslí,takže málokdo si nalezene?ka nechá,když zjistí,co všechno fre?ula umí..
Avatar

Re: Gandalf se ztratil!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2005-05-16, 12:46
Moc držíme pale?ky, Martinu vozím do školy v Dolních Po?ernicích, hned jí volám, aby se pozeptala místních d?tí.
Avatar

Re: Gandalf se ztratil!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: xnovm (IP)
Datum: 2005-05-16, 12:58
Díky moc, lidi?ky. Te? jsem v práci, ve?er jdu zase hledat a lepit další letá?ky. Vypadá to spíš na sm?r Jahodnice (zahrádká?ská kolonie, sídlišt????) nebo dál sm?r po?ernice, pokud nenamí?il od Laktosu druhým sm?rem na ?erný Most. Ale to by musel p?ejít hodn? velký kus cesty polem a lesem, kde by se asi zamotal :-(((
Venku se d?lá horko, snad se n?kde napije z kaluží...
Avatar

Re: Gandalf se ztratil!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: xnovm (IP)
Datum: 2005-05-16, 13:17
Mimochodem, v?era jsem zkoušel volat kynolog?m (hasi?i - záchranná brigáda Praha), fretku by vystopovali v pohod?, ale zví?ata se nesmí stopovat, protože by to kazilo psy (mají vyhledávat lidi, ne aby si všímali pach? zv??e a nechávali se odlákat). Snad myslivec, prý... Ale seže?te myslivce v Praze.
Avatar

Re: Gandalf se ztratil!!!!!
Zaslán uživatelem/kou: kac (IP)
Datum: 2005-05-16, 13:28
ochota sama koukam.jedno stopování zví?ete by jim t?žko zkazilo psa na celý život,tohle mi p?ijde spíš jako lenost.možná poprosit "normální" psovody ze cvi?áku ve vašem okolí...
P?ejem hodn? št?stí p?i hledání,myslíme na vás...
Avatar

Jít na stránku:  1234Další
Aktuální stránka:1 z 4


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist