Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: Jak postavit volieru
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-06-05, 16:20
fretka spí ráda p?ikrytá a v teple,takže ti v dome?ku bez hadru,nebo deky spát nebude ;o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Jak postavit volieru
Zaslán uživatelem/kou: tamara (IP)
Datum: 2007-06-05, 16:22
m?žete mi poradit jak vyrobit n?jaké roury ?z ?eho? nebo kde je koupit?

Re: Jak postavit volieru
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-06-05, 16:27
Použít se dají roury z koberc?.
Já jsem nap?. dom? nosila roury z práce, dob?e o?išt?né od sklelné tkaniny a rohože. :o)

Originál roury se dají koupit i v internetových obchodech.
Avatar

Re: Jak postavit volieru
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-06-05, 16:52
Nebo se dají koupit roury v Hornbachu..mají žlutou barvu...
Avatar

Re: Jak postavit volieru
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-06-05, 16:54
ŽoFiRo napsal/a:
-------------------------------------------------------
> fretka spí ráda p?ikrytá a v teple,takže ti v
> dome?ku bez hadru,nebo deky spát nebude ;o)


Ale bude, pokud jsou tam dv? :) v poslední dob? sice dome?ek nedáváme, ale na hamace (bez had?íku) spí gia (p?ísný zákaz hadr? a všelijakého takového) ... a paige spí v tunelu :) .. n?kdy si Gia zaleze do hamaku, ve kterém se m?že zahrabat :)



Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Jak postavit volieru
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-06-05, 17:00
Musím ?íct, že kluci v molitanovém dome?ku spí moc rádi, stejn? tak v hamaku....
Avatar

Re: Jak postavit volieru
Zaslán uživatelem/kou: nicotka (IP)
Datum: 2007-06-06, 17:58
Probíráte tady i voliéry? Bude sta?it fretce taková voliéra, bude to možné i pro dv? fretky? (psala jsem i do jiného fora, ale tam mi na to odpov?d?l jen jeden ?loví?ek, snad to tady bude lepší).

Přílohy: Untitled-Scanned-08.jpg (48kB)  
Re: Jak postavit volieru
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-06-06, 18:06
nicotka - já si myslím, že ano :) ur?it? maj n?kte?í i menší ?i v?tší - záleží taky, jak je necháš b?hat :) ale co jsem se na to dívala, tak si myslím, že ano :)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Jak postavit volieru
Zaslán uživatelem/kou: MachiSSS (IP)
Datum: 2007-08-21, 14:24
Ahoj. Chctšl bych postavit mému fre?anovi voliéru venku s tím, že ji tam budu dávat, když nebude špatné po?así a na noc bude spávat doma v byt?. Smaoz?ejm? budem chodit i na procházky, ale cht?l bych pro ni (když já zrovna nemám ?as) v?tší výb?h. Takže n?co na zahrad? dob?e zapezpe?ené proti úniku. M?la by být zapušt?na v zemi a úpln? naspod pod hlínou bude pletivou, kdyby se moc snazila:-) Co dát jako podestýlku? Sta?í trávník nebo m?žu t?eba i seno-slámu? A schvalujete mi takové poušt?ní ven do v?tšího výb?hu?:-)

Re: Jak postavit volieru
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-08-21, 14:34
MachiSSS, se stav?ním venkovní voliéry zkušenosti nemám, to ti ur?it? poradí jiní.
Ale ŽÁDNÉ SENO ANI SLÁMU! Drží se v tom rozto?i a m?že to fretce uškodit. Hlína nebo tráva posta?í. :o)
Avatar

Re: Jak postavit volieru
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2007-08-21, 14:39
Ja osobne nemám zadnou hlinu a ani travu.

Mám v prost?etku bazenek malej.Okolo kaminky radi v tom hledají myšky neboli rádi hrabou. Okolo mám dlazku a na polovy?ce koberec rádi na koberci leží , a když jim je teplo jdou na dlažbu.A roury a n?jaké hamaky,hra?ky.


Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: Jak postavit volieru
Zaslán uživatelem/kou: MachiSSS (IP)
Datum: 2007-08-21, 14:41
Dobrá, tak seno ani sláma nebude:-) A jestli máte n?kdo zkušenosti s venkovní voliérou a poušt?ním fretek do výb?hu, neváhejte a pište!:-) Jo, ješt? by m? zajímalo, když dám fretce hadru, ona ji kouše a uz jsem si vsiml, ze kousky hadry i zvrací. Vadí to? Nebo muzou ji ty hadry uskodid?? Jaký textil je vhodný do klece? Cht?l bych z n??eho vyrobit pelíšek, ale nevím, jakou látku zvolit, abych mu tím neublížil :-(

Re: Jak postavit volieru
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-08-21, 14:43
No to si piš že to vadí.. Nevím z jakého d?vodu, ale t?eba moje fretka taky ochutnává všechno možné.. Ale hadrou nebo molitanem si m?že ucpat st?eva a um?ít:( Já mám pelíšky které mi vyrobila Mirim a jsem s nimi naprosto spokojená.. jsou z pevné látky a fre?an je nerozkousal ani nerozdrápal jako u t?ch kupovaných:)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: hanulka dne 21.08. v 14:44.
Avatar

Re: Jak postavit volieru
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-08-21, 14:46
Když fretka hadr kouše, polyká a pak zvrací nebo kaká, rozhodn? to dob?e není. Hrozí jí ucpání st?ev, zdravotní problémy, p?íp. operace.
Nejvhodn?jší látky na pelíšky jsou ty pevné - plátno, riflovina apod. Rozhodn? ne stará balvn?ná tri?ka nebo staré svetry...
Na pro?išt?ní st?ev je dobré ob?as (1-2x týdn?) dát trošku pasty s maltózou (Maltsoft, Bezopet apod.), pomáhá to i proti chlup?m, aby se neusazovaly ve st?ev? a neucpaly ho.
Avatar

Re: Jak postavit volieru
Zaslán uživatelem/kou: MachiSSS (IP)
Datum: 2007-08-21, 14:51
Pevná látka? Co krom? rifloviny a plátna tento pojem znamená?:-))

Re: Jak postavit volieru
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-08-21, 14:52
taky mi žrali tri?ka, ale pak z toho vyrostli. Zjistila jsem, že jim spíš chutnaj um?lý látky, bavlna ne. Romeo taky- dala jsem tam na chvíli tri?ko z bavlny s n?jakou sra*kou a za chvilku m?l kus tri?ka v sob?. Nikdy mi potom našt?stí nezvraceli, ani nic jinýho (?uk?uk?uk). S kupovanejma pelíškama je problém, že jsou ?asto s molitanem a mlá?ata ho maj rádi- Romeo ho žere, starší už ho nechávaj, ale prcek to musí prost? rozškubat a ochutnat...
Avatar

Re: Jak postavit volieru
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-08-21, 14:54
Vše, co je tak pevn? tkané, že by m?la fretka veliký problém to rozkousat nebo rozdrápat. Plátno a riflovina jsou v obchodech asi nejb?žn?jší, prodava?ky by ti ur?it? poradily.
Avatar

Re: Jak postavit volieru
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-08-21, 15:04
Hihi, už vidim, jak jdu do obchodu a chci n?co, co mi fretky nerozkoušou a nesežerou :)
Avatar

Re: Jak postavit volieru
Zaslán uživatelem/kou: MachiSSS (IP)
Datum: 2007-08-21, 15:05
:-))))))))))))

Re: Jak postavit volieru
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-08-21, 15:08
Rynn:Sta?í se zeptat, jestli je nabízené zboží "fretkuvzdorné".. tak jsem se ptala, jestli magnetická dví?ka u sk?í?ky otev?e fretka, pán vykulil o?i "To myslíte vážn??? Tohle žádné zví?e p?ece nem?že otev?ít!!" O dv? hodiny pozd?ji.. hledám Damiána.. a že nevíš kde byl.. No jasn?.. schoval se do té "neotev?itelné" sk?í?ky:)))
Avatar

Re: Jak postavit volieru
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-08-21, 15:13
Hihi, jen se sm?j, Rynn. Sta?í, když v obchod? ?ekneš, že bys cht?la pevnou látku jako riflovinu nebo plátno. :oP
Naše fretky mají v budce deku od Vietnamc?. Nežerou ji, ale kdyby jo, okamžit? by let?la z domu!
Meggie taky jednu dobu chroupala mou starou mikinu, ud?lala do ní dírky jak šatní mol. Ona je z roz?ilení schopná zubama ojet dokola i plastový záchod nebo prout?ný dome?ek. :o/
Avatar

Re: Jak postavit volieru
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-08-21, 15:15
Jo když jsme u toho prout?ného dome?ku.. Damiánovi jsem nedávno pá?ila z krku kus prout?ného koše.. asi dva centimetry dlouhého.. Naprosto nechápu pro? musí žrát takové v?ci:(((
Avatar

Re: Jak postavit volieru
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-21, 15:21
holky, tady je inspirace na voliéry:

[www.frettchen4you.de]

Re: Jak postavit volieru
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-08-21, 15:53
Tak ta na obrazku cca 74-76, ta v pracovne se zlutou rourou je krasna...to bych si nechala mozna rict i ja:)) Teda pro ty moje tchoriky:)
A samozrejme super je i ten obyvak s kreslem...takovy nemam ani ja:)

Re: Jak postavit volieru
Zaslán uživatelem/kou: xjix (IP)
Datum: 2010-01-13, 15:38
Mám v plánu o víkendu stav?t voliéru... tak se uvidí, jak todopadne :-D.... Kdyžtak bych to pak nafotil a dal sem ;-)

Fretkám zdar

Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist