"Sázka na jistotu"
Zaslán uživatelem/kou: Tomáš (IP)
Datum: 2004-06-29, 09:46
Tak jsem videl v TV porad "Sazka na jistotu", kde byl pouzity material natoceny z akce klubu v Pietnim parku (Carodejnice) a reportaz o souziti fretky a cloveka v podani pani Dvorakove (ma fretaka Rika).

Musim rict, ze to bylo pekne udelane a pani Dvorakova na me pusobila moc dobrym dojmem, protoze mluvila o fretkach ze srdce a pritom nic neprehanela...:o)

Co se tyce reportaze z "Carodejnic", budou si divaci urcite myslet, ze fretky jsou nahrazka kocek u modernich kouzelnic, soude podle kostymu, ktere byly videt...hihihi...:o))

Bylo to pekne udelane, jen je skoda, ze stopaz nebyla delsi.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 01.06. v 01:21.

Re: "Sázka na jistotu" - fretky v televizi
Zaslán uživatelem/kou: Lenka (IP)
Datum: 2004-06-29, 10:06
Ja som to tiež videla, bolo to pekné. A tie kostýmy - no super.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 08.06. v 14:59.

Re: "Sázka na jistotu"
Zaslán uživatelem/kou: Míša (IP)
Datum: 2004-06-29, 12:14
Ahoj, ani mi to nep?ipomínejte, napsala jsem si to v práci do kalendá?e, abych na to nezapom?la. No a samoz?ejm? jsem na to zapom?la jako na smrt. Byla jsem pak p?kn? naštvaná. Hlavn? že to bylo hezké, jé, já to tolik cht?la vid?t. Jak se ?íká, za hloupost se platí.

Re: "Sázka na jistotu"
Zaslán uživatelem/kou: Sjusn (IP)
Datum: 2004-06-29, 12:25
Míša: taky jsem to m?la napsaný v kalendá?i....a vzpomn?la jsem si na to až v?era, když jsem p?išla do práce a koukla na kalendá?. A tak jsem to cht?la vid?t...:o/

Re: "Sázka na jistotu"
Zaslán uživatelem/kou: Iveta (IP)
Datum: 2004-06-29, 12:29
Míša:Tupoun? je nás více.V práci na stole zapsáno 2x, dcera v kalendá?i doma a pak si ráno odjedeme nakoupit jako by se nechumelilo. Nev??ila jsem vlastní hlouposti. Nebyl n?kdo náhodou lepší a nenahrál to?

Re: "Sázka na jistotu"
Zaslán uživatelem/kou: Tomáš (IP)
Datum: 2004-06-29, 13:04
...jelikoz byla premiera v sobotu a to jsem byl v praci, tak jsem to taky nevidel. Ale psal mi kolega SMS, ze jsem v TV...:o) Tak mi vlastne pripomel, ze uz to davaji...

Opakovani bylo dnes (29.6.) rano (docela brzy), tak jsme si to nechali nahrat na na video a rano jsme to zkoukli.

Kdyby mel nekdo zajem a chtel by to videt, neni problem kazetu poskytnout. Lze ji predat treba na nekterem ze srazu a at si treba koluje...:o))

P.S. - Jsme z Prahy, takze se to bude spis tykat prazaku, i kdyz... kdo vi..!? :o)

Re: "Sázka na jistotu"
Zaslán uživatelem/kou: Sjusn (IP)
Datum: 2004-06-29, 13:07
no, taky m? mohlo napadnout že to budou opakovat... :o/

Re: "Sázka na jistotu"
Zaslán uživatelem/kou: Míša (IP)
Datum: 2004-06-29, 13:40
Tomáši, ráda bych si kazetu p?j?ila, ale jen mi napiš, kdy bude n?jaký sraz. Já v?era ješt? listovala ve?er programem, jestli to náhodou neopakují, musela jstem to tedy p?ehlédnout. To jsem ale ?ululum. Jen jsem ráda, že nejsem sama, kdo na to zapom?l.

Re: "Sázka na jistotu"
Zaslán uživatelem/kou: Iveta (IP)
Datum: 2004-06-29, 13:43
Taky jsem hledala opakování a nenašla. Kazetu bych si p?j?ila. Te? odjíždíme na 14 dní na dov?u, jestli by to šlo po 18.7. Ob?as jdeme na Roztyly , ale dojdem kamkoliv.

Re: "Sázka na jistotu"
Zaslán uživatelem/kou: Tomáš (IP)
Datum: 2004-06-29, 14:00
My chodime na prochazky s fretakama do Krce - K Labuti - ctvrtek od 19:00. Sem tam se ukazeme i na Roztylech, ale to podle casu...

Kazeta je "pracovni", tj. nahravame na ni to, co chceme videt, takze je tam z kazdeho neco...:o) Ale ten porad je tam cely.

Aby jste nebyli prekvapeni... o fretkach tam jsou dve sekvence - celkem asi 6 minut (+/-).

Ve ctvrtek (1.7.) je fotbal, takze nevim, jestli na Roztyly dorazime, ale jestli ano, pokusim se nezapomenout a kazetu vzit.

Re: "Sázka na jistotu"
Zaslán uživatelem/kou: Tunde (IP)
Datum: 2004-06-29, 14:58
Aj ja som to videla.bolo to perfektne.
Cia bola ta krasna biela fretocka,co sa batolila oproti kamere?Nebola to Flo?
Prezradte mi,ako ste na fretky navliekli tie perfektne prevleky?
Ja som na Ruda skusala dat mexicky klobucik,dal si ho okamzite labkami dole a zacal svoj tanecek-skakat po vsetkych styroch naraz...

Re: "Sázka na jistotu"
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-06-29, 15:13
Já sem to nevid?la, tak nevim.. S Fló sem tam sice byla, ale bílá fretka tam byla taky maminka Albínka a bráška.
Tak nevim.. =o. Ale pokud to m?lo ?ervený kšírky a bylo to malý, tak to Fló mohla být..

Re: "Sázka na jistotu"
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2004-06-29, 16:41
?ervené kšírky m?la Flo a Albína, bez kšírek byl Rudolf.

Re: "Sázka na jistotu"
Zaslán uživatelem/kou: Míša (IP)
Datum: 2004-06-29, 17:56
to Tomáš: ?tvrtek je takový divný den, pro m? je to lepší tak o víkendu, kdyby jste o víkendu n?kdy n?kam vyráželi, tak dej v?d?t, dík Míša

Re: "Sázka na jistotu"
Zaslán uživatelem/kou: Tunde (IP)
Datum: 2004-06-29, 18:03
Bolo to mlada,asi bez ksirek.Bolo nadherne.V telke sa zdalo,ze ma tmave oci.
Preco toho nedavali viac?
Aj my sme mali v Bratislave konecne poriadny zraz.Napocitali sme asi 25 fretiek.Mozno ich bolo viac,len sme si ich nepamatali.
Zaujimave je,ze skoro vsetci boli tchori,len 1 albinka a 1 harlekynka-Nerinka.Ale aj tak boli vsetky krasne.Videli ste fotky na fretka.sk?

Re: "Sázka na jistotu"
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-06-29, 18:04
Tak v tom p?ípad? to byl Rugolf =o)
Jinak na ty fotky sem koukala a úpln? sem v té bílé fretce vid?la Fló..

Re: "Sázka na jistotu"
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-07-01, 11:50
Vzhledem k tomu, že osciluji mazi Brnem a Prahou nabízím p?evezení materiálu...

Re: "Sázka na jistotu"
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2004-07-04, 18:52
A co kdybys to Tomáši vzal na nejbližší srpnovou sch?zi Klubu (domluvíme s Petrou termín v autoškole) a ud?lali jsme si promítání?

Re: "Sázka na jistotu"
Zaslán uživatelem/kou: Tomáš (IP)
Datum: 2004-07-12, 10:01
To nejni zadny problem...:o)

Ale at nenarazime na porusovani autorskeho zakona...

Budeme muset vsichni mlcet jako hrob...:o)

Re: "Sázka na jistotu"
Zaslán uživatelem/kou: Šárka (IP)
Datum: 2004-07-12, 11:30
Já to taky vid?la a bylo to fakt moc hezký. Taky se mi to moc líbilo.

Re: "Sázka na jistotu"
Zaslán uživatelem/kou: Míša (IP)
Datum: 2004-07-14, 15:13
a kdy a kde je v srpnu sch?ze klubová??????

Re: "Sázka na jistotu"
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-07-16, 12:29
Na ktorej stanici to bolo vysielané? Neviete niekto, ?i nebude ešte ?alšia repríza?



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 01.06. v 01:20.



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist