Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: Pod?kování
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-08-21, 09:52
Taky mám radost, kone?n? zase jeden p?íb?h se š?astným koncem. :o) Uf, to jsme si asi všichni oddechli a zase si t?ch malých lotrand? vážíme o n?co více.

Re: Pod?kování
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-08-23, 09:29
O padání fre?ulí z oken slýchávám poslední dobou celkem ?asto.. A hlavn? pokaždé, že p?ežily, takže si poslední dobou ?íkám, jestli nepadají stylem ko?ek ;o)
Je super, že je Mína v po?ádku..

Re: Pod?kování
Zaslán uživatelem/kou: Falko (IP)
Datum: 2004-08-26, 20:47
O tom že je Mína v po?ádku sv?d?í krom? mého nap?l sežraného nosu i pravidelné Honzovy výk?iky....dnes mi to zprost?edkovali i telefonem:"...tcho?i vypadni od tý pra?ky!.....okamžit? vylez z pod tý vany!....tcho?i opovaž se sežrat ten prášek!....nech tu podložku napokoji!..." atd...prost? zas veselá domáctnost až na p?du :o)
To Yasmin: doufám že jdeš v pond?lí na Roztyly se svým tcho?ím sp?ežením, nezasekají-li m? v práci, ur?it? se objevíme.

Re: Pod?kování
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-08-27, 10:07
Som moc rada, že to Mínino nedobrovo?né lietanie má po všetkých stránkach š?astný koniec!

Re: Pod?kování
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-08-27, 10:36
To Falko: m?la bych mám dov?u, jinak bych m?la odpolední.. Ale musíme jet s Pitrým na o?kování, takže nevim kdy se vrátim..

Re: Pod?kování
Zaslán uživatelem/kou: Falko (IP)
Datum: 2004-08-27, 18:06
Uvidíme...snad se uvidíme :o)...Tak m? napdalo, že by výrobci pot?eb pro fretky m?li za?adit do svého sortimentu i malé bat?žky a padá?kama :o)

Re: Pod?kování
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2004-08-31, 15:40
Falko: Mína byla kouzelná:-)Te? m? až napadlo, že tohle vlákno asi bude o ní:-)
Taky jsem jednou vylítla s hr?zou do pokoje. Mám te? st?j až u okna a okno otev?ené. V té do? jsem ješt? nev?d?la že naše madam umí vylézt na st?l po mých CD%-) . P?išla jsem do pokoje a na stole se procházela a tak jakoby se nechumelilo si to štrádovala k otev?enému oknu!!!Sem k ní sko?ila a chytla jí...hned dostala na zadek aby si pamatovala že na st?l se neleze. (okno je ale radši zav?ené....:-) A hlavn? to bylo naposledy co si okna všimla...víc jí aví mi ze stolu schazovat v?ci%-):-)

Re: Pod?kování
Zaslán uživatelem/kou: Majda (IP)
Datum: 2004-08-31, 16:25
Hm, to znám, p?edev?írem si to tcho? štrádoval u kluka v pokojí?ku po parapetu a truhlíku s kytkama. Mladej se moc divil, že tam ta bestie vylezla. Nicmén?, pád z okna p?ežil kdysi dávno i náš pes, který je na nás neskute?n? závislý. Odešli jsme na návšt?vu, psa nechali doma a zapomn?li otev?ené okno v kuchyni. P?išli jsme a divili se, že pes b?há kolem baráku venku. Druhý den jsme našla shozený truhlík z kuchy?ského okna - upozor?uju okno je asi šest metr? nad zemí - nebo spíš betonovými dlaždicemi. Pak jsme zjistili, jak to bylo - pes cht?l za námi, vylezl na truhlík, zjistil, že je to vysoko, cht?l zalézt zpátky ale spadl i struhlíkem. našt?stí se po baráku pnula meru?ka, která jeho pád zbrzdila. Tomu psovi fakt nic nebylo - jeli jsme hned na veterinu, aby mu ud?lali rentgen - paní doktorka ?íkala, že je to zbyte?ný, že kdyby m?l vnit?ní zran?ní, tak je už po n?m a zlomenýho že nic nemá. A pak že zví?ata nemaj and?lí?ka strážní?ka - ten našeho psa se tenkrát asi p?kn? zapotil.

Re: Pod?kování
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-08-31, 17:23
Falko - bat?žek není špatný nápad, ale obávám se, že by ho náš Vendel sta?il rozebrat na prvo?initele ješt? p?ed dopadem, by? jen z p?ízemí :o)¨

Majda . nám kdysi takhle vypadl kocour (ten, jak se dožil p?es 20 let), jako kot? z 1.patra ?inžáku. Protože byl teprve odrostlé kot?, neudržel hlavu a ulomil si jeden špi?ák (nikoli mlé?ný, už druhý). V deseti letech mu ho museli vyoperovat, protože mu od toho slzelo oko. Od té doby jsme na pády cvi?ení, nicmén? pro jistotu jsme se v rozmezí 2 - 5 let p?est?hovali skoro celá rodina z Prahy na venkov. Kdo z p?íbuzných z?stal v Praze, nacpal nám (krom zasloužilých domácích tvor?) kdejakého nalezeného neš?astníka :o)))
Ale vážn? - mám z p?ehršle zví?at už tak tiky. Kdybych se m?la ješt? starat, aby to odn?kud nepadalo, nad?lala bych z nich kožešiny :o))))

Re: Pod?kování
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2004-09-01, 12:01
Tak jsem zjistila, že naše Freya se našt?stí bojí výšek%-)Prost? neskoší ani z p?l metru:-)
Ale nep?ece?uju to...jednou jí rupne....stejn?...te? nemá odkud skákat...balkon zasklen...a na st?l mi neleze neb ví že by dostala naban?íno:-)

Re: Pod?kování
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2005-06-19, 14:58
Vlákno se jmenuje pod?kování,ale je o letectví fretek.Tak já taky d?kuju,bohu,že zas se nad námi slitoval.První p?ísp?vek o pádu fretek z letošního léta¨žel píšu já,nebo? nám v?ere vypadl Pí?a z okna.Bydlíme dost vysoko,tak to byla hr?za.Aby toho nebylo málo,našli ho d?ti,naše,spustily d?snej povyk a pak se sesypaly.
Jak ?íkám ,št?stí v nešt?stí,Pí?a už je dnes docela dobrý,jen je jako mátožinka.Na veterin? dostal hned protišokovou injekci,pak n?co na srážlivost krve a hodn? vody pod k?ži.Nic nemá zlomeného,asi naražený žebra,ale snad nic jiného.Baští,pije,už i b?há ,ale dost spí.Tak ani nejedu ne setkání ká?at,jeli kluci s ta?kou a d?tmi,a my s Pí?ou doma "marodíme",Beruška se o nás stará.
Úpln? pitomá náhoda to byla,pr?van nám otev?el dve?e do ložnice,a jen tam je okno doko?án.Nikdo jsme si nevšiml,že tam Pí?a vb?hl.Okno se tam otevírá ven,takže tam nem?žu dát ani sí? nebo n?co.Ale budem muset n?co vymyslet.Tak nám držte palce,a? je to dobrý.

Re: Pod?kování
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-06-19, 15:17
8o( Tak to budeme držet palce. je vid?t, že sta?í opravdu tak hrozn? málo, a p?esto, že je ?lov?k zodpov?dný m?že se takové nešt?stí p?ihodit a ?lov?k tomu opravdu nezebrání.

Pí?o uzdrav se a hlídej páne?ky.
Avatar

Re: Pod?kování
Zaslán uživatelem/kou: jana.p (IP)
Datum: 2005-06-19, 17:09
Držíme Pí?ovi pale?ky, aby byl co nejd?ív fit. Za?íná na m? pomalu padat depka. Letošní rok je super neš?astný. Mám pocit, že ?tu každou chvilku smutné zprávy. Tak hodn? síly marodovi i ošet?ujícím.

Re: Pod?kování
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2005-06-19, 20:53
Nerada bych n?co zak?ikla,buším na d?evo jak blázen.Ale vypadá to dob?e.Pí?asek celej den prospal.Nave?er se vzbudil a baští a pije,b?há a je viditeln? v dobré nálad?.Už se i podrbal zadníma packama,což mu ješt? ráno nešlo.Leze po stole a všude jako d?ív a není na n?m vid?t že by ho n?co bolelo.B?íško má m?kkou?ký a žebírka už si nechá pohladit,aniž by n?co ?íkal.Tak se modlím,aby u toho z?stalo.

Re: Pod?kování
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-06-19, 21:04
Spis napis, jak se dari detem a jak to nesou.. :-(
Avatar

Re: Pod?kování
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2005-06-19, 21:23
D?ti už se vzpamatovaly,te? se vrátily ze školky od MF,p?išly na jiné myšlenky a hlavn? vidí že je Pí?ovi líp.To víš,rozjit?ilo to staré rány,podle toho vypadala noc.Ale snad dnes už budou spát.Hlavn? Zuzka,tu museli na veterin? ošet?ovat i s Pí?ou,aby se jim tam nesešupla na zem.Te? ale vidí,že nemusí všechno dopadnout jen špatn?,tak snad bude líp.

Re: Pod?kování
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2005-06-20, 03:38
Uf, letos je na neš?astné a smutné události fakt husto! Máme tedy velikou radost, že alespo? ta Vaše má dobrý konec!
A? se Pí?a, d?ti i Vy brzy z toho leknutí zotavíte a p?ejeme už jen samé milé zážitky :o)
Avatar

Re: Pod?kování
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2005-06-20, 10:45
Sice se ješt? bojim,snad to nezak?iknu,Pí?a už je z toho venku.
Ráno se nabaštil,pohrál si,sebral mi smetá?ek,p?est?hoval plyšáky.Vzala jsem si ho a ud?lali jsme zevrubnou prohlídku.
B?íško má m?kkou?ký,žebírka si nechal prohmatat,ani nereagoval,že by ho bolela,?umá?ek má studený,když spí tak teplý,dásn? r?žové,nekulhá,b?há rovn?,ská?e,nek?ourá,dýchá ?ist? a zhluboka(poslech stetoskopem),srdí?ko ?uká pravideln?.Baští,pije,??rá,kadí,žádný náznak krve nikde.Snad jsem na nic nezapomn?la,nebo myslíte že mám dát ješt? na n?co pozor?Te? zase spí jak dudek.
Tak myslím,že to bude v po?ádku a letecký den je za námi.

Re: Pod?kování
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2005-06-22, 09:32
Takže d?kuji všem,co nám drželi tlapky.Pí?a už je zase veselou?kej a úpln? v po?ádku.
To nám spadl ale po?ádnej šutr ze srdce.P?ejem všem fre?á?k?m zajišt?ná okna a nebo padáky do výbavy.

Re: Pod?kování
Zaslán uživatelem/kou: Petra R. (IP)
Datum: 2005-06-22, 10:10
To je dob?e :o)
Avatar

Re: Pod?kování
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-06-22, 11:39
v BA vypadol v zime jeden fre?á?ek z 12 (!!!) poschodia. Naš?astie dopadol do kríkov, ni? sa mu nestalo, je úplne v poriadku. Len majite? v tom momente pracoval k infarktu. Doteraz nikto nechápe ako si fre?ák dokázal odsunú? také ?ažké posuvné zasklenie na loggii!
Avatar

Re: Pod?kování
Zaslán uživatelem/kou: xnovm (IP)
Datum: 2005-06-22, 13:27
Jsou to mršky šikovný. Ivo, jsem rád, že to i s vámi dopadlo tak dob?e. Je to hrozný, ?lov?k dává tak bacha a stejn? se toho p?ihodí tolik. Jen tolik zab?hnutých fretek letos, co tu ?tu. A tolik pád? z oken. Musíme ty potv?rky všichni hlídat na každým kroku...
Avatar

Re: Pod?kování
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-09-25, 17:42
Cht?la jsem moc pod?kovat Radce "raki" za její ochotu, aktualizovat a tisknout letá?ky s "nabídkou" fretek v Ostravském a Jabloneckém útulku a dále je distribuovat do ?ekárny veterinární fakulty v Brn? (klinika drobných savc?),kde vše i p?edem domluvila.
Dále díky Jirkovi,který nyní pracuje na stojánku, kam by se tyto letá?ky umístily a bylo z celé rozlehlé ?ekárny vid?t, že jde o informace útulku a ne nabídku firem na léky apd...

Moc díky oboum a v??ím, že toto zejména pom?že "odlivu" z ostravského útulku Zuzky, kam je to z Brna blíž než z Prahy a který neustále "praská ve švech".

D?kuji moc :-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Pavla Z dne 25.09. v 17:44.
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist