Jít na stránku:  Předchozí1234
Aktuální stránka:4 z 4
Re: REGISTR DÁRC? KRVE FRETEK
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-10-14, 11:53
zelvicka jj to se mi tam ed zobrazuje taky :) bud mam v praci tak dokonaly monitor (a ze teda mam) a pod O bylo dalsi svetlejsi pismeno a pod K taky tusim ale ted z jineho compu to tu nevidim :) No tak sem zvedava co na me zas vyleze v praci. :)

Avatar

Re: REGISTR DÁRC? KRVE FRETEK
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-10-14, 14:40
tak jsem to teda zkousela znova - tentokrat ja vidim kod z40ox7txk8p - ale pry je spatne [registr.fretka.cz]
prosim, kdo ted co vidi? Asi je to fakt monitorem (nic jineho me nenapada - vidiny vazne nemam :o)..)
Protoze kdyz zpetne kouknu na ten kod co jsem predtim poslala tak je tam zase hoooodne cisel, pritom dopoledne to tak na jinem compu nebylo..





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Yasmin dne 14.10. v 14:41.
Avatar

Re: REGISTR DÁRC? KRVE FRETEK
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2008-10-14, 14:55
zoxtkp?
Avatar

Re: REGISTR DÁRC? KRVE FRETEK
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-10-14, 15:19
chi koukam, je tam stale jeden a ten samej, tak je to vyreseny :oD

Avatar

Re: REGISTR DÁRC? KRVE FRETEK
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-10-14, 15:27
tak prd vyreseny - stejny kod to neni :o/
ted mam zas jinej - vlozila jsem obrazek do jpg - at to fakt je videt :)
zf06xwiik2p
kdyz vypisu jen tmava cisla tak - f6wi2 :) ani jedno nevyslo.


Avatar

Přílohy: kod.jpg (32kB)  
Re: REGISTR DÁRC? KRVE FRETEK
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2008-10-14, 19:32
Yasmin - nepiš tam všechny znaky - jen ty výrazné - ty sv?tlejší tam nepat?í, ty t? mají jenom zmást.

307-515-842
Avatar

Re: REGISTR DÁRC? KRVE FRETEK
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-10-14, 19:35
dodi: tak jsem si to myslela, ale ani tahle varianta nevysla - viz prispevek nad tebou..

Avatar

Re: REGISTR DÁRC? KRVE FRETEK
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2008-10-14, 19:39
já tam m?la te? jen velký písmena - dodržuješ i velká a malá? hele a nezabi m? :-)))

307-515-842
Avatar

Re: REGISTR DÁRC? KRVE FRETEK
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-10-15, 21:04
Do kódu se zadávají všechna PROLOŽEN? zobrazená ?ísla a písmena (ta co vypadají jako vodotisk ne), p?i?emž všechna písmena jsou pouze VELKÁ, ne malá.
Na problém s neprom??ujícím se kódem p?i zadávání dalších fretek od jednoho chovatele jsme p?išli (a vy?ešili ho) ješt? p?edtím, než jsem tu zve?ejnila webovou adresu registru. Fungovalo to, tak je zvláštní, že to zase blbne. Koukneme se na to.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Vendula R dne 16.10. v 18:49.
Avatar

Re: REGISTR DÁRC? KRVE FRETEK
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2008-10-16, 07:34
Vendulko - ale m? to psalo, že kód je zadán správn? a to jsem opsala jen výrazná tmavá písmena a ?ísla. Takhle jsem zadala všechny svoje zví?ata.

307-515-842
Avatar

Re: REGISTR DÁRC? KRVE FRETEK
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-10-16, 18:56
Dodi, te? na to koukám a upravila jsem sv?j výše psaný p?ísp?vek do "srozumiteln?jší" formy. Nenapadlo m? totiž, že by n?kdo cht?l luštit a p?episovat i ty úpln? sv?tloulinké, špatn? ?itelné znaky... ;o)

Holky, máte pravdu, to zadávání více fretek od jednoho majitele zase zlobí :o/ N?co s tím ud?láme, jen m?jte strpení.
Avatar

Re: REGISTR DÁRC? KRVE FRETEK
Zaslán uživatelem/kou: py3s (IP)
Datum: 2008-10-16, 22:38
ahoj,

tak abych par veci uvedl na pravou miru :)
Z kodu se zadava opravdu pouze ta tmava pismenka.
To, ze se kod nekomu z vas nezmeni pokud na stranku pristoupite znovu uz bohuzel nemuzu ovlivnit.
V kodu stranku je jasne zadano aby si obrazek s kodem vas prohlizec neukladal a vzdy ho nacital znovu. Myslim ze pripadny postup, nejdriv F5, pak zavrit otevrit prohlizec a prinejhorsim smazat docasne soubory internetu pomuze.

Problem s pridavanim dalsich fretek resim. Je to tim ze jsem tam daval kontrolu vyplnenich udaju a nenapadlo me ze kdyz se pridava nova fretka tak je formular z poloviny prazdny.

Re: REGISTR DÁRC? KRVE FRETEK
Zaslán uživatelem/kou: py3s (IP)
Datum: 2008-10-16, 23:22
Tak snad opraveno... :)

Re: REGISTR DÁRC? KRVE FRETEK
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2008-11-08, 07:57
Dotaz :-) šlo by p?idat do vyhledava?e mimo jméno a m?sto atd.... i t?eba okres? aby šlo t?eba zadat okres Brno venkov a vyb?hly tam všechna zaregistrovaná m?sta v okrese. Myslím výhledov?, zatím je tam tak málo fretek, že to není zapot?ebí a je to prohlídnuté b?hem chvilky.

307-515-842
Avatar

Re: REGISTR DÁRC? KRVE FRETEK
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-11-24, 00:49
Dodi, to funguje - sta?í kliknout na p?íslušný kraj v té mapce naho?e, nad registrem dárc?.
Avatar

Re: REGISTR DÁRC? KRVE FRETEK
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2008-11-24, 19:47
Jo už to chápu - fakt to jde :-)
jen teda t?ch fretek moc zaregistrovaných není- cht?la jsem rozeslat všem vet?m upozorn?ní na tento registr a asi je to zatím o ni?em....jinak vím, že dárc? se shromáždí i dostatek, tak nevím, pro? si sem fretky nazaregistrují :-(

307-515-842
Avatar

Re: REGISTR DÁRC? KRVE FRETEK
Zaslán uživatelem/kou: Morgan24 (IP)
Datum: 2010-05-06, 18:15
zdravím,
mám otáze?ku, kam mám nahlásit zm?nu majitele fretky, která je uvedena v registru?

Re: REGISTR DÁRC? KRVE FRETEK
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-05-06, 20:17
registrdarcu@fretka.cz nebo už rovnou pošli sz vév?, ta ho spravuje.

Re: REGISTR DÁRC? KRVE FRETEK
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-09-21, 21:33
vaše fretka je zatím mladá, zdravá, silná. ale i ona m?že jednou pot?ebovat pomoci.

zkuste o tom p?emýšlet - [registr.fretka.cz]

není mi to FUK

Jít na stránku:  Předchozí1234
Aktuální stránka:4 z 4


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist