Vcera v metru :)
Zaslán uživatelem/kou: Eliska (IP)
Datum: 2003-09-17, 12:26
Tak si tak vlezu vcera do Metra, a tam sedi v prepravce krasny fretci klucina :) (Samozrejme vedle majitelky)
Cerne kukadla, zihany, tmavy ocasek - zrovna sel od doktora.
Hezky jsme si s pani popovidali :)

Ale zaboha si nevzpomenu jmeno :( Bylo na A .... :)
Tak snad se nekdy potkame na sraze a ja budu moct ukazat ty svoje potfory :))
Eliska


Re: Vcera v metru :)
Zaslán uživatelem/kou: Petra P. (IP)
Datum: 2003-09-17, 15:01
Nejmenoval se Artuš? A nebyl bílý s ?ernými fleky?

Re: Vcera v metru :)
Zaslán uživatelem/kou: Eliska (IP)
Datum: 2003-09-17, 15:07
Jo to by mozna mohl byt Artus :)
prislo mi, ze se mu ta srst ruzne barvi do tmava, byl v prepravce, takze jsem ho poradne videt nemohla, ale mel tmavy ocasek :)

Re: Vcera v metru :)
Zaslán uživatelem/kou: kopretinka (IP)
Datum: 2003-09-17, 15:11
co? bily s tmavymi fleky? Toby mohl byt zenich pro nasi Baru.

Re: Vcera v metru :)
Zaslán uživatelem/kou: Petra P. (IP)
Datum: 2003-09-18, 14:55
To Kopretinka: zeptej se Petry Ner. nebo Petry Hlavá?kové, ta by m?la mít kontakt na pání?ky od Artuše. Byli letos na seznamce na Valentýna. Ale nevim, jestli už Artuš neni kastrovaný.

Re: Vcera v metru :)
Zaslán uživatelem/kou: kopretinka (IP)
Datum: 2003-09-18, 15:05
To Petra p. To je ten zlutej samec s tim zvlastnim zbarvenim co je i ve fotogalerii "Valentýn" ???

Re: Vcera v metru :)
Zaslán uživatelem/kou: Petra P. (IP)
Datum: 2003-09-18, 17:26
Jo, to je on. Na fotkách vypadá žlut?jší než ve skute?nosti je.

Re: Vcera v metru :)
Zaslán uživatelem/kou: Eliska (IP)
Datum: 2003-09-19, 10:25
Zluty rozhodne nebyla a pani rikala, ze byla na te Valentynske akci, takze to bude s nejvetsi pravdepodobnosti ona :)

Akorat s nim byla u doktora, mel nejakou boulicku na hlave :(
pry to ale snad nic neni :)

Re: Vcera v metru :)
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2003-09-19, 11:38
Není žlutý, je bílý s ob?as hozenými tmavými pesíky krásný a milý, pro Báru ženich jako z nebe poslaný. V rodin? tvo?ené velice p?ív?tivými lidmi je milá?kem všech.

Re: Vcera v metru :)
Zaslán uživatelem/kou: kopretinka (IP)
Datum: 2003-09-19, 11:45
A nemáte na tu pani nekdo kontakt. Treba ty Erin? Predstavte si, ze vcera jsem hledala na annonci inzeraty s fretcima klukama a nazarila jsem na pani, tak tam volama on to je bracha nasi bary. Taky prekrasnej. Je clenkou klubu, tak ji asi nejpis nekdo znate. Je z Berouna a ma i stribrnou holku. kluka Pištu harlekyna. Chceme zalozit chovatelskou stanici stribrnaku a harlekynu. Mimochodem uvazujeme o koupi strakoš?, kte?íjsou až z Holandska. No a m? už napadá, že bych Bá?e koupila kamaráda, nebo kamarádku.

Re: Vcera v metru :)
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2003-09-19, 15:34
Artuš Novák 604844905 . P?eji mnoho d?tí.

Re: Vcera v metru :)
Zaslán uživatelem/kou: kopretinka (IP)
Datum: 2003-09-19, 15:37
Díky moc, jsi hodná :)

Re: Vcera v metru :)
Zaslán uživatelem/kou: Eliska (IP)
Datum: 2003-09-22, 15:03
tak ja jsem si tak basnila o fretuli v metru a je z toho nakonec rande a mozna velkochov :)))


Re: Vcera v metru :)
Zaslán uživatelem/kou: kopretinka (IP)
Datum: 2003-09-22, 16:15
No to uz musi bejt :))

Re: Vcera v metru :)
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2003-09-23, 21:05
Dneska jsem vid?la v Brn? ve zverimexu dv? pr?avý fre?lky - tmav? šedivý, jen s lehce nazna?enou maskou. Byly strašn? roztomilý... nemít doma brou?ka Cvokii (každým dnem ?ekám pubertu - v?era rozbila vázu:-( nevím, nevím...

Re: Vcera v metru :)
Zaslán uživatelem/kou: Eliska (IP)
Datum: 2003-09-24, 11:23
no asi zalezi jak moc prtave byly, protoze pokud se nepletu tak i klasicke tchorovite nez se zacnou barvit jsou takove popelave...


Obavam se, ze puberta se jich bude drzet cely zivot :)
Ja svadim s Akimou vecne boje o kytky, pravidelne mi jednu konkretni vyhrabava z kvetinace (a to jsou ji 3 roky :) - se divim, ze kytka jeste zije :)

Re: Vcera v metru :)
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2003-09-24, 16:08
V Brn? se asi tato barva vyskytuje ?asto, vid?la jsem takové ve zví?árn? na Palackého ulici (za rohem od Husitské) n?kolikrát a naše Žofi je také v podstat? sv?tle šedá jen s lehce nazna?enou maskou.

Re: Vcera v metru :)
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2003-09-25, 19:57
Tak osm týdn? - byly p?ibližn? stejn? velké jako Cvokie, když jsem si jí p?inesla. M?li u ních napsáno: krémové, jenže já jsem vždy myslela, že krémová je skorobéžová. Tyhle byly fakt šedý... Jak to psal Saku jinde: taková malá šedá...:-)

Pot?š pánbu, maminku už takhle ni?í hlína vyházená z kv?tiná?? - p?ed každou mou návšt?vou doma se vymýšlejí d?mysln?jšíi a d?mysln?jší kryty....

Re: Vcera v metru :)
Zaslán uživatelem/kou: Evík (IP)
Datum: 2003-09-28, 13:55
Tak Vás p?kn? s Artušem zdravíme, ?ist? náhodou jsem narazila na Váš p?ísp?vek a hned odpovídám. Ten den v metru byl vskutku p?íjemný...oproti tomu co se mi stalo, když jsem s p?epravkou vystupovala. Tak jsem si tak šla, v tu chvíli m? oslovila jakási paní a chyt?e se ptá : to máte fretku? A ?ím jí živíte? Ptala se dál. Já stihla jen ?íct že suché pro ko?ky a v tu chvíli mi ta doty?ná sko?ila do ?e?i : a taky jí seno a trávu, že? No tak to jsem zalapala po dechu a odv?tila : ale milá paní, fretka je šelma a ta jí hlavn? masitou stravu, ?ímž ta paní zas zírala na m? a já spokojen? odcházela k domovu.
Zkrátka máme co všichni d?lat.....stále je dost lidi?ek , kte?í si pletou pojmy s dojmy....neboli fretku za králíka, p?erostlou krysu aj..
Jinak co se týká Artuše, bouli na hlav? máme po?ád, ale hlavní je, že nev?stí nic špatného ve smyslu nádoru, zkrátka máme víc citlivého fre?áka na r?zné pohmožd?niny a to je ten výsledek. Ale kdo má parohatou fretku?
Hlavní je, že se fret?í kluk má pln? k životu, nic mu neschází...jenom kdyby ta pani?ka si nevymýšlela takový blboisti jako st?íhání drápk?, ?išt?ní oušek, koupání divé zv??e.......
Takže fretkovinám zdar Eva Növáková

Re: Vcera v metru :)
Zaslán uživatelem/kou: Evík (IP)
Datum: 2003-09-28, 20:35
Jinak co se tý?e Artušovi schopnosti p?ivést svou milou partnerku do ráje, m?lo by být vše v pohod?........na kastraci nebyl a ani se tak nechystá.
Te? už budu muset kon?it.....zlatí?ko se vydalo na trestnou výpravu za cílem: hádej za kolik vte?in T? zvednu ze židle.....takže Vážení padám....už mi ub?hla první vte?ina.....:-)

Re: Vcera v metru :)
Zaslán uživatelem/kou: boubela (IP)
Datum: 2003-09-29, 14:47
To Evík:
V?era nám teda p?kn? povídal :o)) Škoda, že neumíme tu jejich ?e?, ale ukecanej byl p?kn? :o))

Re: Vcera v metru :)
Zaslán uživatelem/kou: Evík (IP)
Datum: 2003-09-29, 20:33
To boubela:
Souhlas....p?kn? mu to kecalo.....jsem se sama nesta?ila divit, doma nepípne a jak se vydáme do sv?ta, ihned hlásí sv?ta bol.
No jo...chlap. Taky se tam p?kn? naparfémoval, cesta autubusem byla zajímavá....se tak lidi pokukovali....:-)
Byla by to vskutku paráda jim rozum?t.....to by se jeden dov?d?l v?cí!..:-)



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist