Fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Íví (IP)
Datum: 2003-09-23, 22:24
Ahoj všichni,o víkendu jsem byla ve zverexu v Lidické,mají tam t?i nádherný frete?ky,dv? miminka a jednu trochu v?tší.To by bylo v po?ádku,ale co m? vadilo byl ten prostor ve kterém p?ebývají.Místa vcelku dost,ale "bordel".Hovínka p?epadávali na podlahu obchodu,smradu jak v hradu a mouchy a mušky si tam hrály na hon?nou.Bylo mi jich líto.Hned bych je nakoupila,ale už mám zákaz.Tak Vás prosím,jestli víte o n?kom kdo shání fretkouna a má zbyte?ných 890,- K? tak ho tam pošlete.Já vím že mají dost práce,ale takhle to vypadalo u mor?at,králík? i ?in?il a pískomila.Byla jsem tam i st?edu p?ed tím a do toho víkendu žádná zm?na (jen hromádka v rohu se zv?tšovala).Moc Vám d?kuju



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 29.05. v 22:06.

Re: Pomoc
Zaslán uživatelem/kou: kopretinka (IP)
Datum: 2003-09-24, 11:09
Já se tam ob?as zajdu taky podívat. ty jejich fretky sztrašn? koušou. Zamilovala jsem se tam do té jedné mali?katé šedivé, ale když na ní Saku šahal, kousla ho po?ádn? do ruky (potvora). M? se ten zverimex líbí, mají tam toho hodn?, ale s tím trusem je to fakt bíííída. P?itom je jich tam na to hodn?.

Re: Pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Saku (IP)
Datum: 2003-09-24, 11:56
Jo.

Re: Pomoc
Zaslán uživatelem/kou: kopretinka (IP)
Datum: 2003-09-24, 13:36
:o))

Re: Pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Saku (IP)
Datum: 2003-09-25, 12:16
Ta mali?ká šedivá v tom Zverimexu už není!
Hádejte pro?!
hýhýhýhýhý:))

Re: Pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2003-09-25, 12:54
Vy jste zachránili prcka ze zverimexu???

Re: Pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2003-09-25, 14:34
Saku, jestli je to jak si myslím, tak ....

Re: Pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Lesana (IP)
Datum: 2003-09-25, 14:41
Lidé se zamilují do sebe na první pohled .Do fretky ve Vašem p?ípad?, na první kousnutí ???

Re: Pomoc
Zaslán uživatelem/kou: kopretinka (IP)
Datum: 2003-09-25, 15:44
To Erin: nevím, jak jsi to myslela.

Re: Pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2003-09-25, 18:27
No tak podávejte více zpráv! ¨Jak se mrn? má? Jak se jmenuje? Atd.

Re: Pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2003-09-26, 09:17
Kopretince - uvažuji o smeknutí klobouku


Re: Pomoc
Zaslán uživatelem/kou: kopretinka (IP)
Datum: 2003-09-26, 10:18
Když jsme p?išli do zverimexu, byly tam opravdu 3 fretušky. 1 z nich už dost velká. Všechny byly vyd?šené a bály se. Tak jsem ?ekla, že si tu malou šedivou vezmeme. Sle?na na ní brala rukavice. Chudinka se asi bála. A já jí ?íkám, že by ud?lala líp,kdyby jí vzala bez nich. A ona, že už jsou celé pokousané, že jsou zlé a po?ád jenom hryžou. Dala nám jí do krabi?ky. Cestou tramvají vykukovala zd?šen? z obou d?r na stranách krabice a cht?la ven. Doma jsme ji otev?eli. Koukala chudinka vylekan?. Vzala jsem jí do ruky, byla pohublá (žádné b?íško) m?la hroznej hlad a žíze?. A? nám jí byla mo líto. Bára si jí nejd?ív o?uchala a pak si na ní d?lala nároky, že ona je tu doma a že ta malá jí bude nespíš muset poslouchat. Válela se po ní, držela jí pevn? tlapkama a malá prozkoumávala její dome?ek. Pak spolu blbnuli na posteli a dovád?ly, hrály si na hon?nou, hopkaly, kvokaly... no bylo to správný. Te? už jí doma nemáme, protože na ja?e chcemem mlá?átko od Báry, který si necháme a v našem malém byt? by už nebylo pro další fretku místo. Vzala si jí jedna dobrá známá z Prahy. Má se opravdu dob?e.

Re: Pomoc
Zaslán uživatelem/kou: kopretinka (IP)
Datum: 2003-09-26, 10:20
To Erin: Smékat klobouk bys m?la p?ed p?ítelem. On je ten zachránce.

Re: Pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Íví (IP)
Datum: 2003-09-30, 21:41
Saku a Kopretinko-MOC VÁM ZA TO D?KUJU.I m? se ta mali?ká líbila i když m? 2x kousla.Ale to je normální.M? se vlastn? líbily všechny.Te? jsem kolegyni z práce p?inesla knížky o fretkách,protože si chce jednu také po?ídit ale p?ítel nechce ani slyšet,a nao?kovala jsem tolik lidí že se naše ?ady ur?it? rozrostou.Pan doktor kvokal nadšením jako tty naše mali?ké potv?rky a taky jí hrozn? chce.Tak uvidíme.

Re: Pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Patricie (IP)
Datum: 2003-10-01, 09:14
Bohužel nevím kde se nachází Lidická. Ráda chodím do takových obch?dk?. Horší je když vidím v jakých podmínkách tam zví?átka žijí než si je n?kdo koupí. Já naposledy vid?la 3 fretky v Europarku ve Št?rboholech. ?ekla bych, že budou mít více jak 4 m?síce. Když to srovnám s Montym. Paní ?íkala, že je vytahuje a nosí, takže kousat asi moc nebudou. Ale nemohu posoudit. Já mám doma povolenou pouze jednu, takže více si jich koupit nem?žu.


Re: Pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2003-10-03, 19:47
Dneska jsem šla okolo, tak jsem nahlédla. Kdybych to ne?ekala, tak by m? to asi strašn? vyd?silo - docela slušný Zverimex, ale u fre?ulí tak neuklizeno... Navic ta nejv?tší (že by same?ek?) tam jen tak rezignovan? ležel a koukal, strašn? líto mi ho bylo. Ty malé aspo? ?ádily... Jenže asi nem?žeme pokoupit všechny fretky ze Zverimex?, i když víme, že to tam úpln? košer není. Myslíte, že to má ?ešení?

Re: Pomoc
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2003-10-04, 08:40
?ešení se snažíme najít založením Klubu - proto chci, aby mi ?lenové dali v?d?t, když mají mlá?ata, proto propagujeme Klub, aby se na nás lidé obrátili, když shání fretku (a vysv?tlujeme, že fretku je lepší kupovat u chovatele), proto po nocích p?ipravuji stránky a Fret?í desatera a snažím se ?leny p?esv?d?it, aby si je pro nové chovatele v?as zdarma vyzvedli.... Jde o to nabídnout lidem, kte?í shán?jí fretku, lepší alternativu a "servis" než ve zveráku. Každý kdo má trošku rozumu se rozhodne, jestli chce zasvrabenou faremní fretku s informací na úrovni "dejte jí zrní" nebo jestli chce doma odchovaného mazlíka s brožurkou s "návodem k použití", kontaktem pro porady, informacemi co kde sehnat... Sice z toho Klub nic nemá, ale vlastn? musí vytvo?it konkurenci zverimex?m. Pak se zvýší náro?nost zákazník? a nebudou o "nekvalitní" mlá?ata stát. Tedy pokud je nekoupí z lítosti. Taky máme pro zveráky informa?ní letá?ky o fretkách - myslím, že i pro n? je pohodln?jší lidem vrazit do ruky papír, než jim ?tvrt hodiny n?co vykládat (a ješt? špatn?). Pokud chcete pomoct - sta?í se p?ihlásit, nafasovat letá?ky a vyrazit do obchod? páchat osv?tu :o)



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist