Bat?žek pro fre?ulky
Zaslán uživatelem/kou: Lenka (IP)
Datum: 2003-09-05, 10:52
Když jsem prohlížela fotoalerii, narazila jsem na fotky, kde majitelé fre?ulí mají na b?iše n?co jako bat?žky na fretky. Ráda bych si takový bat?žek užila. M?žete mi poradit jak? je zav?šený za krkem nebo má klasický popruhy na ramena. Jinak vep?edu je jakási kapsa, žejo? Díky za radu.

Re: Bat?žek pro fre?ulky
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2003-09-05, 11:17
Ahoj, já jsem ba??žek dostala (teda resp. Cvokie) od maminky. Je to takova kapsa kapkoviteho tvaru dole vyztužená. Z horního okraje vedou popruhy na ramena a na záda. V pase odstupují daší popruhy, do kterých jsou navle?eny ty horní a všechno to drží p?ezkou... Šílený popis jednoduché v?ci. Odku? jsi? V Praze nebo v Brn? ti to m?žu p?edvést:-))

Re: Bat?žek pro fre?ulky
Zaslán uživatelem/kou: Lenka (IP)
Datum: 2003-09-05, 12:11
Jsem z Pardubic, ale jedu v ned?li na ten sraz. P?ijedeš tam? když tak se budu po tob? ptát.

Re: Bat?žek pro fre?ulky
Zaslán uživatelem/kou: VER?A (IP)
Datum: 2003-09-05, 14:04
NA SRAZU BUDE UR?IT? DOST LIDÍ S BA??ŽKEM. JÁ TEDA UR?IT?, ALE JÁ SI HO KOUPILA P?ES KLUB(NEJSEM ZDATNÁ ŠVADLENA A DOPADLO BY TO BLB?). MYSLÍM, ŽE NA SRAZU SE BUDEŠ MOC DOV?D?T VÍC. NEBO SI HO KOUPIT

Re: Bat?žek pro fre?ulky
Zaslán uživatelem/kou: kopretinka (IP)
Datum: 2003-09-05, 14:38
Ahoj, já taky budu naší Bá?e kupovat bat?žek, protože když jsme byli na srazu na Ka?erov?, Báru hned šoupli do bat?žku a jí se tam tak líbilo. Tak si ho budu objednávat po Pet?e N., domluvíme se na srazu v ned?li. Jinak se na Vás t?šíme zví?áte?ka.

Re: Bat?žek pro fre?ulky
Zaslán uživatelem/kou: Lenka (IP)
Datum: 2003-09-05, 14:39
Te? jsem koukala, co jsem napsala ne užila ale samoz?emn? že ušila. Ale jestli nebude stát mnoho pen?z, tak do 300,- tak si ho možná i koupím. Díky za rady.

Re: Bat?žek pro fre?ulky
Zaslán uživatelem/kou: Lenka (IP)
Datum: 2003-09-08, 08:55
M?žete mi ?íct, jak ten bat?žek je veliký (dlouhý a široký)? asi si ho budu muset ušít, protože stojí moooc pen?z (570,-).

Re: Bat?žek pro fre?ulky
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2003-09-08, 22:22
Trp?livost, mám v plánu zpracovat st?ih a dát ho do návod? v Tipech. Ale pozor, s tou cenou do 300,- je to p?íliš optimistický odhad. Jen materiál (bavln?ný prošev, popruhy, p?ezky,...) vyjde cca na 200-250,- K? a práce je jak na kostele. Jinak pro ?leny Klubu stojí bat?žek jen 390,- K? (v obchodech je od 500,- do 700,-).

Re: Bat?žek pro fre?ulky
Zaslán uživatelem/kou: kopretinka (IP)
Datum: 2003-09-09, 11:21
Ahoj. Já jsem si bat?žek po?ídila na srazu. Byl tam i k vid?ní a bylo jich tam celkem dost. Velikosti jsou r?zné, ty menší jsou spíše pro hol?i?ky, ty v?tší pro kluky. Velikost ti ne?eknu, ale snad si to dovedeš p?edstavit na sob?.
Když ho máš zaplý,¨kousek pod krkem ti za?íná horní ?ást. Kapsa je velká cca 30cm na výšku, a široká po celém tvém b?iše. Kapsa je prostorná. N?které ba?ohy mají vp?edu i kapsi?ku, nap?. na napáje?ku nebo na granulky. Popruhy jsou silné a ?erné. Barvu ba?ohu si m?žeš vybrat, nebo se domluvit s Petrou N.
Všichni majitelé jsou s ním velice spokojeni, nemusíš tahat p?epraku težkou jako k..... a v ní je fretka zav?ená jako trestanec. Je dobrá akorát na p?evoz busem, nebo metrem. My p?epravku využíváme jen na víkendy, kdy odjíždíme k rodi??m mimo Prahu.

Re: Bat?žek pro fre?ulky
Zaslán uživatelem/kou: Lenka (IP)
Datum: 2003-09-09, 11:46
to kopretinka: d?kuji za radu, látku mám už koupenou a dnes jdu pro popruhy aj. Tahat se s p?epravkou m? opravdu už nebaví. :-)

Re: Bat?žek pro fre?ulky
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2003-09-09, 13:23
Omlouvám se, na sraz jsem se nedostala - studijní povinnosti. Ale jak vidím, bat?žek má skoro každý, takže p?eju š?astnou ruku...

Re: Bat?žek pro fre?ulky
Zaslán uživatelem/kou: kopretinka (IP)
Datum: 2003-09-09, 13:49
To LEE: To je skoda bylo to am moc hezky. VSichni jsme se neuveritelne bavili, smali se, pozorovali nase milacky, jak jsou sikovni a vynalezavý. Pokud se chceš podivat na n?jaké fote?ky, jsou na www.fretka.com ve fotogaerii.

Re: Bat?žek pro fre?ulky
Zaslán uživatelem/kou: Lenka (IP)
Datum: 2003-09-09, 13:55
p?ed chvílí jsem na t?ch stránkách byla - hezké fotky, hezké povídání
PS: já a Niki jsem tam taky vyfocená - he? (zrzka)

Re: Bat?žek pro fre?ulky
Zaslán uživatelem/kou: kopretinka (IP)
Datum: 2003-09-09, 14:47
a já myslela, že jsi m?la bat?žek :(

Re: Bat?žek pro fre?ulky
Zaslán uživatelem/kou: Lenka (IP)
Datum: 2003-09-09, 14:49
Bohužel ne, ale už mám nakoupený materiál a zítra se do toho pustím, pak ud?lám fotku a pošlu ji sem

Re: Bat?žek pro fre?ulky
Zaslán uživatelem/kou: kopretinka (IP)
Datum: 2003-09-09, 14:57
a jakou bude mit barvu? Ja ti poslu jednu moc peknou fotku na mejla, kdyz mi ho napises. Jakej jsem koupia batoh bare ja. Je z blizkla, tak at vis, jak je prositej

Re: Bat?žek pro fre?ulky
Zaslán uživatelem/kou: Lenka (IP)
Datum: 2003-09-09, 15:21
To jsi moc hodná lenka.dolejsova@umo1.mmp.cz
Už mám koupenou látku, bude hn?dý (žinilkový) aspo? jí v n?m bude teplou?ko, mršce jedný.

Re: Bat?žek pro fre?ulky
Zaslán uživatelem/kou: kopretinka (IP)
Datum: 2003-09-09, 15:35
To Lenka: Tak bys to tam mela mit :))

Re: Bat?žek pro fre?ulky
Zaslán uživatelem/kou: kopretinka (IP)
Datum: 2003-09-09, 15:54
To Lenka. Posli mi z tvho mejlu nejaky blabla bla, je tam nejaka chyba, prisla mi dorucenka,ze to nebylo odeslane

Re: Bat?žek pro fre?ulky
Zaslán uživatelem/kou: kopretinka (IP)
Datum: 2003-09-09, 15:55
jsem blba, marketa.babinska@lcs.cz

Re: Bat?žek pro fre?ulky
Zaslán uživatelem/kou: Lenka (IP)
Datum: 2003-09-09, 15:57
možná nám blbnou mejly, tak mi to pošli na ldolejsova@post.cz

Re: Bat?žek pro fre?ulky
Zaslán uživatelem/kou: Lenka (IP)
Datum: 2003-09-10, 16:32
to kopretinka:
vše došlo OK, díky. Ješt? jedna otázka, ty popruhy se na zádech k?íží, nebo jsou jako u klasickýho batohu rovn?. A to byla poslední otázka, už opravdu nebudu s tím batohem otravovat :-)

Re: Bat?žek pro fre?ulky
Zaslán uživatelem/kou: kopretinka (IP)
Datum: 2003-09-10, 16:55
No oni tam jsou nasity rovne, ale jsou dlouhy a na konci maj takovy ty umelohmotny klipsny, jako jsou u ledvinek, urcite si to dokazes predstavit. Od zdola zad toho batuzku je nasitej kosek tech cernejch popruhu a pak na nem spodni dil te klipsny, do ceho se pak zacvakne. Od shora batoku vedou popruhy a na konci toho je prave ten dil, kterj pak zacvakavas. Ty popruhy jsou ruzne nastavitelne diky umelohmotnemu telisku.

Re: Bat?žek pro fre?ulky
Zaslán uživatelem/kou: Lenka (IP)
Datum: 2003-09-10, 17:37
Popruhy jsem si prohlídka a už koupila veškerý materiál. Takže je to na m? jak to budu nosit, záleží na tom, jak si nastavím délku popruh?, pochopila jsem to správn?, že jo. Tak díky a ozvu se už jen až ho budu mít ušitý.

Re: Bat?žek pro fre?ulky
Zaslán uživatelem/kou: kopretinka (IP)
Datum: 2003-09-10, 17:38
Rádo se stalo :))

Re: Bat?žek pro fre?ulky
Zaslán uživatelem/kou: Lesana (IP)
Datum: 2003-09-11, 09:21
Já bych taky prosím,prosím fotku toho ba??žku.Díky. cerna@Kam.czu.cz

Re: Bat?žek pro fre?ulky
Zaslán uživatelem/kou: Hanka (IP)
Datum: 2003-09-11, 09:55
Ahoj, jestli m?žu poprosit, tak mi prosím pošli taky fotku toho ba??žku. Už mám nachystanej materiál asi tak dva m?síce, ale ješt? jsem se nedostala k tomu, abych v?bec rozd?lala šicí stroj. Ale te? , když je špatný po?así, se mi to t?eba poda?í. Díky Hanka.
Muj mail: mazalkova@eurofoam-tp.cz



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist