Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2
NAŠLA SE FRETKA
Zaslán uživatelem/kou: bea (IP)
Datum: 2007-05-01, 15:55
Na "Nalezenci.cz" je fretka. Nepostrádáte ji n?kdo?

V TOMTO VLÁKN? M?ŽETE (možná) NAJÍT SVÉHO ZTRACENÉHO KAMARÁDA. HLEDEJTE NA KONCI VLÁKNA, NEBO PODLE DATUM?.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 13.06. v 03:03.

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: Hanys (IP)
Datum: 2009-07-04, 10:30
Není to fretka, ale:
4.7. asi p?ed deseti minutami se ve Frenštát? pod Radhošt?m pod nám?stím (ulice sm?rem na Dolní) našla z?ejm? OCHO?ENÁ KUNA (tedy alespo? se nechala bez problém? chytit). Nyní je ve zverimexu, p?ed kterým byla odchycena (já si jí dom? vzít nemohu a taky bych se trošku bála). Nevím jestli je to kluk nebo holka, není to úplné mlád? (jak je velká dosp?lá kuna?). Takže pokud n?komu schází, tak se hlaste ve zmín?ném zverimexu (pokud ji tedy n?kdo nevyhodil, krotká kv?li nemoci nevypadala)..

Hanys a Sydie a Ema



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Hanys dne 04.07. v 12:24.
Avatar

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-07-04, 11:28
...ocho?ená kuna...já tedy nejsem odborním...ale celkem bych se lekla, když se nebojí lidí, jestli to náhodou neni "neocho?ená" kuna se vzteklinou ...
Avatar

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: Hanys (IP)
Datum: 2009-07-04, 12:26
Tak aktuální novinky: je to velký same?ek, zvyklý na lidi, granule.
Ze zverimexu si ho vzal známý, který taktéž chová fretky.
Kontakt: Barton.Marcel@seznam.cz

Johano: To bylo taky první co m? napadlo :o) Každopádn? te? se ho ujal známý, který s ním ur?it? zajde na veterinu.

Hanys a Sydie a Ema
Avatar

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-07-16, 20:35
Volala mi Erin, ze jejim sousedum volali znami, ze nasli fretku - pribehla k nim.
Nasli ji v Janske u Decina. Vice informaci jako pohlavi, barva nema, kdyby nahodou nekdo postradal fretku, kontakt na Erin je 603322589

Avatar

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2009-07-19, 12:38
Volala mi sestricka od nas z ordinace - v Pribrami chytili (nevim kdo) nejake freti mimco, ve sklepe v panelaku.

Pohlavi nevim, bude mi zjisteno, pry je fretka spis svetla nez hneda, ale jestli to je albin nevi. Ted by mela byt v Pribramskem utulku, ale uz jsou volani nejaci "ochranari" ci "utulkari", kam bude mrne prevezeno. Kontakt mi sestricka bude zjistovat...

Pokud nekomu chybi, zkuste me kontaktovat, vytelefonuji to (tel.: 602 350 669), pokud se ho nekdo mini ujmout, dejte vedet, sezenu kontakt na tu organizaci, co se ho ujala ted. Ja ho nemuzu ted ani azylovat, nemame na to prostor ani nahradni klec doma.
Avatar

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-07-20, 18:50
jen hodn? matná informace - náš vet dnes jen bokem podotknul, že v Neratovicích se našla fretka, nechala si jí prý nálezkyn?. Zatím ji asi nikdo nepostrádá, jinak by nejspíš veta kontaktoval s dotazem, ale p?ece: kdyby n?kdo v Neratovicích postrádal fre?uli (žádné bližší info nemám), tak se poptejte u MVDr. Najmona (veterina v Havlí?kov? ulici)
Avatar

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2009-08-03, 01:15
Našla se sami?ka fretky, tcho?ovitá, podle veta 10týdn? stará. Jeví se velmi hodná.
Našla se v obo?e Hv?zda.
Nepostrádá n?kdo?
Avatar

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-08-03, 12:33
AAhoj - už pár dní starší info ze záchranné stanice ze 17.7. Mám bordel v mailu, ale myslím že je to záchr. stanice v pátku u pod?brad.

Dobrý den,

tak se zase dostala do záchranné stanice další fretka. Zatím vím jen to, že je to mlád?, same?ek. Kdyby tedy n?kdo z vašich známých same?ka shán?l, m?že zavolat na tel. 605 946 483 a tam se dozví podrobnosti.

díky a p?kný den

Katka Soukupová

Avatar

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-08-10, 14:19
Volání o pomoc - našla se fretka v Kostelci nad Labem asi p?ed 2 dny a pozor: MÍ?Í K NÁM DOM?! Našel ji p?ítel?v kolega, má ji doma asi dva dny a neví si s ní rady, tak nejspíš bude po?ádn? vyhládlá a tak. Jde snad o malou sv?tlou sami?ku, nejspíš letošní mlád?. Ve?er ji Radek p?iveze dom? (kolega se na n?j obrátil, protože o naší trhlé domácnosti cosi zaslechl :o) a já info up?esním.

máme doma už takhle nadstav fretek, tak u nás nem?že být moc dlouho - navíc od víkendu jedeme na dov?u a do té doby jí musíme najít minimáln? do?asné bydlení (je to složité, ale prost? máme jen jednu cestovní klec ve které dáváme sme?ku k ?a?e na hlídání, tak by musela strávit týden v p?epravce - nemluv? o tom hodit ji na krk dobré duši, kterou už takhle zneužíváme až až :o)

Zárove? prosím o radu zkušen?jší - Adelaidu, Božu a další co mají zkušenosti s ?erstvými nalezenci - co všechno je t?eba hned po "nalezení"?

šmudla dostane granule a vodu, klec a pelíšek už mám nachystané, dám jí multivit pastu a ráno ji vezmu na kontrolu k našemu Vetovi - se vzorkem trusu kv?li cizopasník?m. m?žu ji vykoupat, když to bude t?eba? taky mám p?ipranou jednu konzervu, kdyby necht?la granule. musím ji držet odd?lenou od našich úpln?? jak s o?kováním? komu dát v?d?t, že se našla? M?žu ji pustit po byt?, nebo by mohla naše n??ím nakazit, když bude b?hat ve stejných místech?

nebo úpln? jinak - mám ji radši rovnou dopravit do útulku, aby co nejrychleji našla novou rodinu? (protože my už takhle máme o 2 fretky víc, než jsme plánovali, tak u nás na trvalo ur?o z?stat nem?že)
Avatar

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: R1.Radek (IP)
Datum: 2009-08-10, 20:31
Takže dopl?ující informace o malé nalezenkyni, je to Champagne hol?i?ka p?ibližn? 4-5 m?síc? stará. Je ?ilá a vypadá v dobré kondici. Nalezená v Kostelci nad Labem, u kasáren. Je trochu vykulená, ale i p?ez to je její apetit v naprostén po?adku, nast?ída?ku baští konzervu a granule.
Avatar

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-08-10, 20:50
AHojky já bych ji jen nabídla krmení, vodu. Pelech zakryla bych jí klec ru?níkem, nebo n??ím, aby mn?la soukromí. Ur?it? bych jí odd?lila od domácích fretek. Ud?lalal jí karanténu, aby jste si dom? n?co nezatáhli. Zkontrolovat svrab, blechy, klíš?ata. A mazlit a mazlit. Jinak Boža ur?it? napíše víc, já jsem taky za?áte?ník. :-))))

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-08-10, 21:15
tak ?udla už se rozkoukala, chvilku chudák nev?d?la co d?ív - vrhala se st?ídav? na granule i na konzervu. skákala po kleci jak pružinka a visela jak p?ícucka za m?ížky na stropu klece, mrskajíc tlapi?kama ve vzduchu. pak se zachumlala do staré mikiny, a už jen vykukovala a sem tam zobla granuli. Jen jsem ji nevid?la pít, ale dali jsme jí misku s vodou a má i napáje?ku, tak snad když baští, bude i sama pít.

nevypadá, že by byla venku moc dlouho, ani nijak týran?. Není hubená a kožíšek má ?istý a hebou?ký, jen drápky trochu p?erostlé.

ráno ji vezmeme na tu veterinu.

no a nálepky jednotn? úžasn? vykulené z nového nájemníka, kulily o?ka ze své klece do ?udliny, nacpané v rohu co nejblíž k nelazene?kovi. No a nejvíc vyvalená o?i?ka má Sára, protože to je jak kdyby koukala na sebe do zrcadla, klidn? by to mohlo být její dvoj?e.
Avatar

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2009-08-10, 21:36
Jak tak koukám, tak to zvládáte dob?e, ja se omlouvám, ale ted jsem p?išla z práce, katastrofáln? nic nestíhám. Ani psát nem?žu, jelikož mi žerou nohy tcho?i.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-08-10, 21:42
Zana - nabízím ubytování, alespo? do?asné, žel jsem až z Ostravy a b?hem týdne nemám ?as na cestování, jsem od rána do ve?era v práci:/ Kdybyste ale sehnali p?evoz, sle?nu u sebe ubytuju.
Avatar

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-08-11, 11:23
Díky, už se nabídla Pavla Z. - skv?lá a ochotná pomoci jako vždy.

jinak Šmudla je oki, baští a všechno super, ráno tu lítala jak splašená šmouha, pot?ebuje hrozn? b?hat, nic jiného nestíhá, musí lítat a lítat jako kdyby si pot?ebovala vynahradit poustu zahálení. Vykoupala jsem ji - trošku u toho pobrekávala, ale zvládla to v pohod?. Za chvilku jdeme na kontrolu k vetovi. Naši ji pusinkují p?es klec - já vím, karanténa je pot?eba, ale v našem 1+okno je víc odd?lit nem?žeme. Cht?la by si hodn? hrát, lidí se rozhodn? nebojí, na zách?dek v kleci chodí vzorn? (jen po byt? p?ezna?kovala oblíbená místa našich zmetk? u vstupních dve?í) a není agresivní - trochu kouše (oproti našim) ale ne nijak extrémn?, nejde to do krve, jen ch?ape. Mazlit by se asi nechala, ale nevydrží v náru?í - musí b?hat a b?hat, okem skoro nejde sledovat.

takže necháme zkontrolovat bobky, ouška, prohlédnut a zvážit. Skute?n? myslím, že ji asi n?kdo hledá, rozhodn? nevypadá zanedban?, ale jestli se s p?vodním majitelem najdou je otázkou.

Tak mi p?jdeme na tu prohlídku. Zatím všem díky.
Avatar

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-08-11, 13:54
tak Šmudlinka celkov? zdravá, cca 700g fret?í váhy, jen máme zasvrabená ušiska. Dostala Advocate takže b?hem 2 dní by m?la p?estat být infek?ní - te? se jen modlím aby to za ty dva dny nechytli naši. Rozbor trusu bude ve?er, máme si zavolat.

Takže tak.
Avatar

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-08-11, 16:12
bylo by lepsi kapnout Advocate vsem. Behem dvou dnu to chytnou lehce, jsou-li v kontaktu..

Avatar

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: Galina (IP)
Datum: 2009-08-11, 19:39
Ahoj holky .Jeden znamy našel na zahrade fretku.Ted je u neho v kralikarne.Budeme ji zitra brat k sobe.Je mlada,tak do roka.Ouška ma ?iste.Je v ?iji.Ale behemchvili jsem nedokazala rozpoznat jestli je na ustupu nebo teprve za?ina.Je to ke vzteku,ale prave koncem mesice odjiždime na dov?u.Jak dlouho ma byt v karantene?Co v takovem p?ipade s o?kovanim?Možna už ho ma A taky nemusi.Sakra,všechno je špatne naplanovane...Pomoc!!!
Avatar

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-08-11, 19:59
pokud se neprojevi prujem, pak by to mohlo byt ok.. Advocate bych pak kapla vsem a muzou byt spolu, pokud se snesou :)
s ockovanim, bych pockala po dovce, pokud jedete po cechach a chcete ji brat sebou.. Stejne pokud je v riji, nema se ockovat.

Avatar

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: Galina (IP)
Datum: 2009-08-11, 22:20
No prave že jedeme do zahrani?i.Na hlidani našich dvou sem domluvena.A ted budu muset shanet hlidani i pro ni.Spadlo na nas to jako blesk z nebe.
Už je u nas.Lomcuje.Je vydešena a zmatena.Když behala po baraku tak po?ad chodila kolem vchodovych dve?i A chtela ven na ulici.Je hodna a nekouše.
Avatar

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: mizzi (IP)
Datum: 2009-08-14, 22:09
Fretka (Praha)

V obo?e Hv?zda se našla sami?ka fretky, dle doktora jí je 10týdn?. Nepostrádá ji n?kdo?

------ tak už prý má nový domov



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: mizzi dne 15.08. v 12:13.

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-08-17, 00:16
Naše šampá?o Šmudla - nalezenec z Kostelce celkov? vykurýrovaná (svrabík v ušiskách a ?ervíci) takže m?že vesele do nové rodiny - nikdo ji asi nehledal, a jestli ano tak bohužel jsme se nedokázali setkat.

Prosím, máte n?kdo telefon na Dashenku? Byla jsem s ní nap?l domluvená na adopci, a pak jsem se tu na netu n?kolik dní neukázala a pot?ebovala bych se s ní co nejd?ív spojit! Napišt? prosím SZ, jestli na ní máte ?íslo - dík!
Avatar

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-09-05, 00:53
Dne: 04.09.2009 v 23:25:30
Jméno: M?stská policie ?í?any
P?edm?t: nález - odchyt fretky
Dne 3.9.2009 v 17:00 hod. byla v ?í?anech, v ulici Domažlická u rest. Oliva odchycena fretka sko?icového zbarvení srsti. Kontakt 323618150, 725022765

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: nalezená fretka,Ústí nad Orlicí
Zaslán uživatelem/kou: jar.a.k (IP)
Datum: 2009-11-27, 23:07
Našli jsme fretku 15.11.2009 . Je v po?ádku, ale stále hledáme majitele.

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-27, 23:37
jar.a.k: napiš lokalitu kde se fretka našla, tak se snad spíš možná najde majitel, pokud fretka utekla. Pokud byla n?kým vyhozená, bude problém. Jestli si fretku nemúžeš trvale osvojit, kontaktuj pls [www.pudicka.estranky.cz]
Dík že ses jí ujala!
Avatar

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-03-23, 00:02
Dobrý den,

nevím kam p?esn? se obrátit, ale našla se v Praze ?epích fretka, samec cca ro?ní, má ulomený pravý špi?ák, ale jinak je ve form?. Zatím je na veterin?, ale do konce týdne p?jde do útulku asi do Jinonic, tak snad se tato informace dostane na správné místo, díky, K. Suchanová

p.s. ohledn? té nalezené fretky m? m?žete kontaktovat 737 809 115, díky.
kristynka.suchan@seznam.cz


Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-03-27, 01:22
Dne 25.3.2010 se našla v Brn? -Líšni fretka.Je velice krotká a p?ítulná.Má šedav? bílé zbarvení.Pokud vám chybí ozv?te se mi 777742429.D?kuji
[zvirata.bazos.cz]

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-03-28, 20:19
dnes byl v Rudné u Prahy nalezen tcho?ovitý nekastrovaný mazlivý same?ek, umíst?n v ZS Jinonice.
Spíš než jako odloženec vypadá jako ztracený!
Kontakt na z.s. zde [forum.fretka.cz]

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-03-28, 21:45
Dne: 28.03.2010 v 20:27:28
Jméno: Honey
P?edm?t: Našel se fre?á?ek
Ahoj,do psiho utulku v M?lnice p?inesli nalezence - fret?ího same?ka. pokud ho n?kdo postrádá, volejte 608082536. Prozatím se má dob?e u nás :-)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist