Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 36
fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: cacorka.21 (IP)
Datum: 2007-04-10, 14:46
chudínky

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: cacorka.21 (IP)
Datum: 2007-04-10, 14:49
pokud nekdo sháníte frete?ku tak si ji kupte ve zverimexu tesko v most? mají tam jednu albínku a šampan? jsou jim t?i m?síce ptala jsem se cena je dva tisíce.mít je kam dát a u sebe penízky tak si je vezmu je mi jich mocinko líto nenech te je tam musí se cítit hrozn? d?kuji.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-04-10, 15:25
Ty vo.e husta cena :o0
Dat dva litry za fretku, pak dalsi za leceni :o- a brzo kupovat dalsi fretky za dva litry..? kde na to maji lidi brat co cacorko? Sama pises, ze na to nemas..
A P.S. i o tom je tu vlakno ;o)

Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-04-10, 15:37
tady už se fretky taky prodávají za dva litry,inu kde je poptávka,tam se zvedaj ceny.A to m?žem donekone?na lidem doporu?ovat,aby ve zveráku nekupovali.Jak hrách na ze?....

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-04-10, 15:42
Že teda zrovna v MOST? by prodávali za 2000,--K?? inu, kde je nezam?stnanost .. vyd?lávat se musí =)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-04-10, 15:46
No tak to se mas na co tesit, pac ti pak pribudou nalezene fretky co majitele nezvladly, protoze kousaly a nebyly zvykle od mala na ruce, tim padem byly narocnejsi na ochoceni :o(
Nadruhou stranu, kdyz budou zvysovat cenu, tak si pak lidi alespon vic rozmysli, jestli na to maji, ne?

Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-10, 15:51
Já hlavn? nevim, pokud si n?kdo fretku nekoupí jen tak naslepo, že "jéé, to je hezký zví?e, to si vezmu", tak si p?ece p?edtim n?co p?e?te a tohle taky, ne? Že je lepší si vzít fretku od chovatele...
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-04-10, 15:52
nic si nerozmýšlejí,jsou ÚB,první fre?ata který se ve zverimexu objevily v Liberci byly za dv? hodiny rozprodaný za tuhle cenu.A druhá várka se v krám? neoh?ála ani 24 hodin.A vedoucí se chytá za hlavu,že je m?l dát ješt? dráž.Dobrák jeden.
Taky si myslím že utulek nebude zahálet zase.
Inzeráty tohodle tipu mám ze všeho nejrad?j,p?itom že jsou ta fretata v krám? je to nejmenší zlo na tom,a ješt? tam jsou jen kra?ou?kou dobu.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-04-10, 16:07
No ted zacatkem roku ano, mladata nejsou jeste tolik k mani - jenze az ten vedouci prodejny nabere mladata tak v kvetnu, nebo cervnu, tak uz mozna nepujdou tolik na odber, budou i jinde.. (doufejme :o/..)

Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: hermina (IP)
Datum: 2007-04-10, 16:20
Já si naší první fretku Františku taky vzala ze zveráku. Když jsem ji tam vid?la poprvé bylo mi ji hrozn? líto. Jenomže jsem o fre?ulích nev?d?la v?bec nic, rad?ji jsem se sebrala a šla si n?co prostudovat-konkrétn? net. Do?etla sem se, že ze zveráku se brát nemají, ale kdo by neodolal t?m smutným o?ím? To sem ji tam m?la nechat? Z toho vyplývá, že fretky se ze zverák? budou brát furt,i když lidé v?dí, že je brát nemají a i kdyby stály t?i tácy. Budou tam, dokud se nezakážou prodávat.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-04-10, 16:31
furt to samé,když je lidi budou kupovat,tak jich bude víc a víc ve zverimexech,kdyby je nekupovali,tak by majitelé obchod? neodebírali z farem.Debata porád dokola,a nic si nenalhávejme,nikdo tohle zakazovat nehodlá.Jak ?íkám hrách na zed.
Jen m? muže vzít ?ert,když se podobné srdceryvné inzeráty objevují nejen zde,ale v inzerci,je to inzerce chovatel?,lidi pro svý mládata hledají ty nejlepší pány a n?kdo mezi to plácne podobný inzerát,to je na jozefku.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: cacorka.21 (IP)
Datum: 2007-04-10, 20:12
mám doma p?t fretek které miluju a je ubohý psat taková slova víš koukat na to jak tam sed?j a koukaj na tebe.D?láte jako by za to mohly zamysly se je to sice hrách na zed ale!!!!od chovatele je to jiný chovatel je n?kdo kdo je má doma kdo jim dá lásku á maj teplo domova jakou lásku dostanou ve zverimexu..???že sem to psala není zájem není láska!!!!! n?jak to ud?lám a ty prachy seženu já je tam nenechám maj právo na lásku a normální život oni za to nem?žou že je n?kdo hajzl a dá je tam mám doma samé opušt?né fretky žádnou od malinka a vím co to je snaha jen sem si myslela že tu n?kdo bude cítit semnou a zatim mám jen krytiku!!!!pro? pro? na forum kde všichni maj radi fretky.Pro??????????????,ne?ekala jsem takovou odezvu a v??te mi všichni mám v o?ích slzy když jsem to ?etla fakt je to plá?!!!!!!!!!

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-04-10, 20:19
hele cácorko - tady nikdo nekritizuje tebe, jako ?lov?ka samotného, ale p?ístup k tomu, že vlastn? TY A OSTATNÍ p?ispíváte ke kolob?hu zvaný ZVERIMEX - jo, je to smutný, že prost? n?kdo je takový, že je tam dá, ale za jakou cenu? fretky jsou nemocné, a oni na tom vyd?lávaj. Když se zamyslíš, jak bychom tomu mohli zabránit? Napadne (no tebe ne, ale ostatní jo ) ?lov?ka, prost? nekupovat. Co lidi nekoupí, není poptávka a tím pádem nikdo na tom nem?že VYD?LAT. To je celý problém. Kdyby lidi brali zví?ata od chovatel? a ne z farem, zverimex?, nemuselo by se to ?ešit a ty by ses nemusela stresovat ...

Je to od tebe moc ušlechtilé, že jim chceš pomoct, ale V PODSTAT? POMÁHÁŠ FARMÁ?I A ZVERIMEX?M .. bohužel. p?iznej si to. (jo, aby sis nemyslela, mám dv? fretky, jedna je adoptovaná a druhá je od chovatele - to abys neodsuzovala ostatní)...

je ti to už jasný, pro? je to házení hrachu na ze?? protože všem je to líto, ale chceme tomu zamezit...

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-04-10, 20:28
cacorko,
nechci se opakovat, protože to je tady opravdu po?ád dokola (a asi po?ád bude, je to bludnej kruh), tak jsem našla jeden ze svých starších p?ísp?vk?.
t?eba ti pom?že pochopit, jak to s tím "nadáváním" je myšleno:

-------------------------------------------------
Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: martina(IP)
Datum: 2006-09-22, 00:56
-------------------------------------------------

hmmmm..... hnusný, no...

hele, petro, a nemohla bys t?m kamarádkám vysv?tlit, pro? by si nem?ly brát mimina z takovejch a podobnejch "chov?"? já vím, že ty mladý za to nem?žou a doplat?j na to, ale jen uvolní místo pro další a další a další a další sourozence... :o(
ach jo... je mi jich líto, podobn? jako "bre?ím" nad t?ma v tescu v most?. vždycky hodím oko, jestli tam "ješt?" nebo "už zas" jsou a prchám. prost? jsem se za?ekla, že nalezence ANO, ale NIKDY mlád? z takových podmínek, kdyby mi to m?lo srdce utrhnout, protože bych se cítila být spoluviníkem t?ch p?íštích ubožátek... :o(
srdce m? táhne je "zachránit", ale rozum drží hodn? pevn? utaženou uzdu. uv?domuje si, že ?ím víc lidí s dobrými úmysly (a siln?jším srdcem než uzdou) "zachra?uje", tím víc se namnoží dalších, aby akvárko nez?stalo prázdný... :o(

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: cacorka.21 (IP)
Datum: 2007-04-10, 20:37
d?kuji vím to ale nejde mi to já nechci odsuzovat nikoho jen nemám rada v?ty která obsahují slova jako jsou ned?lej nekupuj a tak dále!!!!jo je mi to jasný všechno tak at se neozývá ten co mu to vadí at se ozve jen ten kdo to cejtí tak jako já a neodsuzu je to taky to nechci aby se to d?lo tyhle zveráce m? šlo o jeden jediný princip a to je komu to nevadí že jsou ze zverá?e tak a? si je tam vezme nevnucuju to jen se ptám za nabýdkou nic neud?lám ani nic neskazím. maj tam do devíti nebo desíti tak já se tam ješt? dnes zastavím ty peníze ob?tuju.jsem holt blbá ale je to tak.vím že si je vezmu a nikomu je nedám takového ?lov?ka vyzívám né lidi které nemaj skušenosti.necht?la jsem se nikoho dotknout ani nikoho urazit omlouvám se zaleží na vás já to asi ud?lám jinak

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-04-10, 20:42
cacorko - hele?, já vím, že je to dost smutný a hlavn?, vím, jaký to je pohled t?ch zví?at, když mám jít do zverimexu koupit t?eba žrádlo, ale vem si, že ty takhle objetuješ dva tísíce a další tisíce budeš rvát do koloto?e, který se jen tak nezastaví =(

je to fakt pohled k nezaplacení, ale tímto bojuješ s tím, že vlastn? pomáháš t?m farmám - možná by bylo dobré se zamyslet, jestli bys t?m zví?átk?m necht?la pomoct formou toho, že si je prost? nekoupíš - jo, je to cesta na dlouhou tra?, ale T?EBA JEDNOU SE DO?KÁME TOHO, ŽE PROST? PUDEŠ DO ZVERIMEXU A ŽÁDNÉ ZVÍ?E TAM NEBUDE TRP?T A NEBUDOU JEJ PRODÁVAT JAK NA B?ŽÍCÍM PÁSU..

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: hermina (IP)
Datum: 2007-04-10, 20:42
By m? zajímalo, co by se stalo, kdyby si ty fretky ze zverák? fakt nikdo nevzal? Konkrétn? s t?ma fretkama. A není chovatel, jako "chovatel". My si taky vzali Arnošta od "chovatele" a byla to teda katastrofa. To Františka ze zverák? byla narozdíl od n?j zdravá, neza?ervená, apod. Tím nechci bránit zverimexy - v?bec, ale všude existují debilové bez zkušeností - i mezi chovateli (dokonce chovatelé, kte?í fretky "chovají" již n?kolik let a nerozeznají sami?ku od same?ka, a v?bec nev?dí základní v?ci). Každý by m?l mít na fretku (nebo jakékoliv jiné zví?e)"licenci". Kdyby tak šlo, že by každý p?ed její koupi musel vyplnit povinný test!!!! Jo, nerealizovatelný nápad - škoda. A jak ?íkám. Zakázat prodej fretek ve zverimexech - taky nerealizovatelný. takže nezbývá než se na to nadále dívat. Protože p?iznejme si to, odolat fretce v malé kleci, p?íp. v n??ím horším ve zverimexu nelze!!!!! Alespo? v mém p?ípad?. Je mi jich d?sn? líto. To prost? nejde, projít kolem a nic neud?lat, i když se ?lov?k snaží sebevíc. To je o lidské nátu?e.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: cacorka.21 (IP)
Datum: 2007-04-10, 20:44
martí.chápu to dekuji za to co jsem ?etla jen nevím nemyslím na nic jinýho.s tím by se m?lo n?co d?lat sehnat vic co nejvíc lidí který do toho pujdou a spojit se z n?jakou osobou která má velké slovo a která by šla vysoko aby se stím n?co d?lalo.mám bujnou p?edstavu co jsem jak malá holka

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-04-10, 20:46
Cacorko no skoda.. Pujdes tam i pro ty co se tam objevi za tyden? A pak pro ty dalsi a dalsi??
Kdyz nepujdes pro ty co jsou tam ted a nikdo je nekoupi - myslis, ze prijmou ty dalsi chuderky po nich, kdyz pro ne nebudou mit misto, neprodaji ty pred tim a na techto prodelaji??


Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: cacorka.21 (IP)
Datum: 2007-04-10, 20:51
jo jenže já mám furt otazku a odpov?d co ty lidi co nechod?j na net neznaj zví?e fretka ale líbí se tak si jí koup?j??do teska zajde denn? 12tisíc lidí t?ištvrt? z toho nechod?j na net ani nikam kde by tyhle informace o tom že si je nemaj kupovat nev?di já to vím oni ne já si ji vezmu a nedám ji pry? oni si ji vezmou za?ne kousat je v utulku je to koloto? ale nejen to moc otazek moc odpov?dí žádná realita

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-04-10, 20:53
no pro ty by tu mohlo napriklad pomoc - kdyz doneses letak od Klubu urceny pro zverimexy :o)

Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2007-04-10, 20:56
No jo, to je v??ný problém. Dost lidí si neuv?domuje, že si musí v první ?ad? získat informace a pak si po?ídit zví?e.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: cacorka.21 (IP)
Datum: 2007-04-10, 20:56
n?co vymyslím!!!

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-04-10, 21:03
cacorko,ja to sem ale musím napsat že je to špatn?,ne kvuli tob?,ty si ?íct ani vysv?tlit nenecháš,ale t?eba to bude zrovna tak ?íst n?kdo,kdo ten správný pohled nemá a je pot?eba aby si ho p?e?etl,protože je nad?je že ten to pochopí.Já chápu tebe,myslíš že m? tech chudátek není líto ?A víš jak mi je,když je pak tahám z psích útulk? a poslouchám ty jejich životní p?íb?hy?A koukám jak jsou zubožená !.Já t? neodsuzuju,jen si myslím že to je špatn?,p?esn? jak ?íká Yasmin,co budeš d?lat za týden,až rozvozce z farmy doveze další várku,a za ten další týden a pak zase po celou sezonu fretat z farem?Oni tam mají dvoje až troje mládata od jedné sami?ky za rok,vlastn? podporuješ tuhletu hruznost.M? je jasný že to jsou tvrdá slova,protože je to tvrdá realita a nemá smysl koukat na sv?t a myslet si,že není.Sv?t je hnusnej a proto nesmíme podporovat to špatný .Tot zas názor muj,možná práv? proto že se setkávám s tou odvrácenou stranou tohoto obchodu.
Nekde bud v tomto vlákn? nebo v jiném podobném popisuju jak strašn? se tato mládata rozvážejí z farem,v jakých podmínkách,to je taky sou?ást tohoto obchodu.A kdo nakupuje,ten podporuje ten obchod.Tak to prost? je.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: boža dne 10.04. v 21:19.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2007-04-10, 21:04
nEZAD?I SI P?I TOM MYŠLENÍ ZÁVITY, TO DOST BOLÍ.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: cacorka.21 (IP)
Datum: 2007-04-10, 21:16
jirko není to sranda

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2007-04-10, 21:19
Já vím, já jen, že ani s tím myšlením se to nemá p?ehán?t. Ten problém samoz?ejm? zleh?ovat nechci, to néééééééé.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-04-10, 22:27
cacorko - to, co ti tady ostatní ?íkaj, myslí velice dob?e. moc dob?e ví, co je to zachra?ovat zví?ata a moc dob?e ví, co to je chodit kolem zverimex? .. ale prost? taky si uv?domujem, že ne vždy DOBRÝ ÚMYSL JE DOBRÝM ÚMYSLEM..

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: cacorka.21 (IP)
Datum: 2007-04-10, 23:00
tak jsem tam byla z p?ítelem fretky už nemaj škoda ?ekám kdy se a kde se ob?ví odložené ach jo ?íkala jsem z p?ítelem ze jsi ud?lám n?co jako útulek volier máme hodn? a lásky je víc než dost tak že budu adoptovat dál opušt?né frete?ky a do zverimexu už m? nikdy nikdo nedostane.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-04-10, 23:34
Cacorko : chápu T? strašn? moc, našeho fre?á?ka Ferdíka jsme m?li ze zverimexu a bylo to snad nejmilejší zví?átko, co jsme kdy m?li - a m?li jsme jich hodn? a všechny máme rádi.
Dob?e vím, že ostatní mají pravdu, ale dob?e vím, jak srdce bolí, když nem?žeme pomoci.A ty, které Ti radí nekupovat to v?dí taky a taky je to trápí, nemysli, že ne.
Ach jo, dnes už bych si taky zví?átko ze zverimexu nekoupila, tedy vlastn? nevím...
Je to t?žké. Vykoupit všechna ubožátka prost? nem?žeš.A darebáci si budou v klidu dál vyd?lávat.
Avatar

Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 36


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist